UA
RU

Як пройшла ECCO LEATHER FACTORY PETIT за підтримки INTERTOP UKRAINE

Редагувати переклад
Бренд ECCO, спільно з компанією Intertop Ukraine, вперше привіз до України ECCO Leather Factory Petit у рамках Ukrainian Fashion Week!

Як пройшла ECCO LEATHER FACTORY PETIT за підтримки INTERTOP UKRAINE-Фото 1

31 серпня у постійній локації Ukrainian Fashion Week — Мистецькому Арсеналі — відбувся унікальний захід, який встиг підкорити серця гостей виставки в Амстердамі та Парижі, — ECCO Leather Factory Petit. На унікальному закритому майстер-класі партнери Intertop Ukraine із Данії розповіли про свої секрети обробки шкіри. Гості UFW мали змогу не лише почерпнути нові знання з лекції, а й застосувати їх на практиці, ставши повноцінними учасниками крафтової фабрики. 

ECCO Leather — фабрика, якій чи не єдиною у світі вдається зберігати спадщину давнього ремесла, але не випадати з контексту сучасності та впроваджувати інноваційні технології. Виставка Factory Petit є ідеальною платформою для цього багатого досвіду фабрики ECCO.

Читайте також: INTERTOP СПІЛЬНО З POUSTOVIT ВИПУСТИВ КОЛЕКЦІЮ ОДЯГУ

ECCO Leather Factory Petit була придумана та розроблена компанією Method Studio (Ірландія) спеціально для того, щоб познайомити нас з тим, який шлях проходять взуття, сумки, ремені та інші вироби зі шкіри, щоб опинитись у нашому гардеробі. Концепція передбачає, що конструкція тимчасово перетворюється на справжню майстерню з обробки шкіри. На ECCO Leather Factory Petit можна побачити колекцію промислового обладнання, зразки натуральної шкіри, фурнітуру та інші необхідні матеріали. 

Як пройшла ECCO LEATHER FACTORY PETIT за підтримки INTERTOP UKRAINE-Фото 2

Валерія Толочина

Міні-фабрика ECCO є ідеальною платформою для знайомства з тонкощами майстерності обробки шкіри та сучасними технологіями створення готових виробів. Ми раді поділитися багаторічним досвідом наших партнерів із Данії із професійною спільнотою України! Сподіваємось, що це позитивно вплине на розвиток ринку та подарує дизайнерам натхнення для створення нових колекцій, які підкорять світ, 

- Коментує маркетинг-директор Intertop Ukraine Валерія Толочина. 

[mc_gallery id=166837]

Статті на тему