UA
RU

Як доглядати за ювелірними прикрасами та дати їм нове життя

Редагувати переклад
У вас є скринька, де зібрана вся стара біжутерія та ювелірні прикраси, але ви вже не пам'ятаєте, коли востаннє носили їх? Ми знаємо, що можна зробити в цьому випадку.
Як доглядати за ювелірними прикрасами та дати їм нове життя.

Ювелірні прикраси, безперечно, повинні бути у кожної дівчини в запасі, і неважливо надягаєте ви їх щодня або тільки для особливого приводу. Так, ми згодні з тим, що «ювелірка» довговічна і за нею не потрібен такий догляд, як за біжутерією (навіть найякіснішою), але освіжати свої вироби все ж таки доведеться. Ми розповімо, як це зробити та на які моменти необхідно звернути особливу увагу.

При покупці нового виробу

Ви вже наглядали прикрасу і готові за неї заплатити, але перш ніж дістати банківську картку, зверніть увагу на якість виробу. У нього є два різні аспекти: матеріали, а також майстерність виготовлення. При покупці ювелірних прикрас важливо розуміти, що ви купуєте і як його доглядати. Наприклад, все, що позолочено, з часом зношується, а з кільцями, що носяться щодня, це може статися дуже швидко!

Звертайте особливу увагу на каміння в прикрасах, наприклад, опали набагато м'якші за діаманти і можуть легко зламатися. Безпечно їм буде в сережках або намисто, але краще не носити прикраси з ними щодня (для обручки - не варіант).

Читайте також: НАГЛЯДНИЙ ПРИКЛАД: ЯК НОСИТИ ТРЕНДОВІ ЗАКОЛИВАННЯ З 90-Х

Майстерність виконання роботи складніше оцінити, але увага до деталей є ключовим моментом. Перевірте каміння, яке здається вам хитким, поверніть прикрасу боком, щоб побачити, як виглядає оздоблення. Але навіть найкращі вироби будуть потребувати ремонту, тому витратите час, щоб дізнатися про гарантійні умови ювелірної компанії.

Як доглядати за ювелірними прикрасами та дати їм нове життя.

Як доглядати за наявними прикрасами

Найкращий спосіб доглядати ювелірні прикраси — зберігати їх у сухому та прохолодному місці. Зніміть вироби перед тим, як підете в душ, і намагайтеся не допустити потрапляння на них лосьйонів або спреїв.

Золоті та діамантові деталі можна акуратно очищати мильною водою за допомогою зубної щітки, це найпростіший спосіб. Але не всі камені добре переносять водні процедури: перш ніж чистити їх водою, знайдіть у Google, чи буде безпечний такий ритуал вашої коштовності.

Зберігайте прикраси в коробці або дорожній валізі, щоб у кожного виробу було своє місце і не дряпало одне одного. Стандарт ювелірної промисловості – використовувати маленькі пластикові пакети для зберігання. Особливо ефективні вони під час подорожей.

Читайте також: БРЕНДИ АКСЕСУАРІВ, ЗА ЯКИМИ СХОДЯТЬ З РОЗУМУ ДЖЕННЕР І ХАДИД

Як доглядати за ювелірними прикрасами та дати їм нове життя.

Чого слід уникати

Про це рідко говорять, але солоне повітря може бути особливо шкідливе для ювелірних виробів з рожевого золота через мідний сплав, що міститься в ньому, тому залишайте такі прикраси будинку, коли йдете на пляж.

Найбільший міф про догляд за ювелірними виробами у тому, що вони витримують постійне носіння. Більшості людей подобається носити свої прикраси весь час, але ми рекомендуємо не одягати ваші дорогоцінні вироби під час тренувань, садівництва, сну чи купання. Кільця завжди слід знімати, коли ви робите щось руками, наприклад переносите важкі предмети, катаєтеся на велосипеді і так далі.

Фото: unsplash.com

Статті на тему