UA
  RU

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом у рамках модного шоу L'Oreal 

  Редагувати переклад
  Метою урочистого виходу було привернення уваги до програми бренду захисту жінок від вуличного харассмента. 

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом в рамках модного шоу L'Oreal - Фото 1

  Незалежно від того, чи стежите ви за тим, що відбувається на світових тижнях моди, чи ні, швидше за все, вам сподобається те, з яким посланням пройшов останній спеціальний показ бренду L'Oreal. Жінки-зірки першої величини вийшли на подіум, розташований поряд з Ейфелевою вежею для того, щоб розповісти про найважливіший елемент дискомфорту. 

  Серед учасниць ексклюзивного дефіле були найпопулярніші актриси, співачки та зірки сучасності - від Камілі Кабельо до Хелен Міррен, які дуже відповідально ставляться до проблеми розширення прав та можливостей для жінок. 

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом в рамках модного шоу L'Oreal - Фото 2

  Насправді, шоу було створено на підтримку і для промоції програми французького бренду косметики. під назвою "Stand Up Against Street Harassment”, яка, як відомо з назви, виборює викорінення вуличного харассмента, який відчуває жінками буквально щодня.   

  “Показ цього року 'Le Défilé' стане дивовижною платформою, що сприяє розширенню прав та можливостей жінок. Він передає сильне посилення значущості себе, і ламає звичні стереотипи, які виникають при думці про подіум. Так ми закликали публіку приєднатися до нашої програми”, — розповіла глобальний директор бренду L'Oréal Paris Дельфіна Віг'є-Ховасс у заяві, опублікованій на сайті компанії. 

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом в рамках модного шоу L'Oreal - Фото 3

  Читай також: Зірка фільмів “Диявол носить Prada” та “Мили кістки” Стенлі Туччі розповів, як повернув смак до життя після раку

  «Святкуючи наше жіноче та феміністичне бачення, це шоу стане згуртуючим закликом для всіх жінок (а також чоловіків), які поділяють наші переконання. Я пишаюся тим, що об'єдную нашу всесвітню сім'ю ораторів, що надихають, відзначаючи ці цінності».

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом в рамках модного шоу L'Oreal - Фото 4

  Шоу 2021 року також було присвячено 50-річчю популярного слогану бренду — “бо ти того стоїш”, яке означає “потужний феміністичний посил цінності кожної індивідуальності, який поєднує любителів бренду по всьому світу”. 

  У шоу взяли участь такі відомі жінки-феміністки як Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Кетрін Ленгфорд, Джемма Чан, Аджа Наомі Кінг, Кет Грехем, Камілль Раза і Су Джу Пак, Ембер Херд, Ашварія Рай та інші. 

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом в рамках модного шоу L'Oreal - Фото 5

  Також у рамках показу з'явилися й відомі чоловіки. Наприклад, на подіум вийшли зірка серіалу “Ігри престолів” Микола Костер-Вальдау та візажист Сір Джон, який зазначив у своїй інстаграмі, що це був його другий показ у Парижі.  

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом в рамках модного шоу L'Oreal - Фото 6

  “Вчора ми відсвяткували сестринство, наше бажання триматися разом, відзначаючи нашу відданість програмі проти вуличного харассмента. Це була ода свободи дій та самовираження”, — значиться на сторінці бренду в Інстаграмі. 

  Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом в рамках модного шоу L'Oreal - Фото 7

  Статті на тему