Edit page title KARL LAGERFELD представляє колаборацію KARL LAGERFELD Х Ембер Валлета
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

KARL LAGERFELD представляє колаборацію KARL LAGERFELD Х Ембер Валлета

Редагувати переклад

Бренд KARL LAGERFELD радий представити колаборацію з супермоделлю, актрисою та активісткою Ембер Валлеттою - спільну еко-колекцію аксесуарів Весна-Літо 2021. Колекція, в якій представлена ​​сумка з лінії K/Kushion, виготовлена ​​з інноваційних, стійких матеріалів, отриманих з мінімальним екологічним. 

KARL LAGERFELD представляє колаборацію KARL LAGERFELD Х Ембер Валлета-Фото 1

«Я рада бачити результат нашої спільної роботи. Думаю, що Карлові це сподобалося б. Я рада, що маю можливість продовжити його спадщину — шикарну, сміливу і новаторську! Було цікаво спостерігати, як бренд KARL LAGERFELD ретельно досліджує стійкі практики та матеріали», — коментує Ембер Валлетта. 

Сумка K/Kushion була натхненна пошитою на замовлення подушкою, яку Карл Лагерфельд брав із собою у подорожі; мало хто знав про подушку, яку Карл зберігав змалку; згодом вона стала зношуватися та рватися. Копіюючи цей силует, сумка K/Kushion має об'ємний силует і виготовлена ​​з м'якого матеріалу. 

KARL LAGERFELD представляє колаборацію KARL LAGERFELD Х Ембер Валлета-Фото 2

сумка K/Кушион з колекції KARL LAGERFELDх Ембер Валлетта буде представлена ​​у двох варіантах. Перший - K/Kushion буде виконана зі шкіри кактуса, яка є екологічно стійким і матеріалом, що переробляється. Розроблений компанією Desserto в Мексиці, він виробляється з величезною економією води, оскільки не потребує зрошення. Кактус також вирощується без використання хімічних речовин, таких як гербіциди чи пестициди. Сумки K/Kushion пофарбовані органічними пігментами та будуть представлені у зеленому та чорному відтінках.  

KARL LAGERFELD представляє колаборацію KARL LAGERFELD Х Ембер Валлета-Фото 3

Другий варіант сумки K/Kushion виготовлений із 90% переробленої бавовни. Тканина сертифікована глобальним стандартом вторинної переробки (GRS). 

У колекцію також увійшли: багаторазова пляшка для води, гаманець, картхолдер, маска для обличчя та косметичка. Усі предмети були з турботою про довкілля, що відповідає кодексу поведінки KARL LAGERFELD. 

KARL LAGERFELD представляє колаборацію KARL LAGERFELD Х Ембер Валлета-Фото 4

Аксесуари з колаборації KARL LAGERFELD х Ембер Валлетта будуть доступні в магазинах KARL LAGERFELD та на офіційному сайті бренду KARL.COM. 

KARL LAGERFELD представляє колаборацію KARL LAGERFELD Х Ембер Валлета-Фото 5

Статті на тему