UA
  RU

  Каролін де Мегре у кампейні Chanel's Gabrielle

  Редагувати переклад

  Третій міні-фільм присвячений новій сумці Gabrielle.


  Як відчути себе парижанкою: Каролін де Мегре у кампейні Chanel's Gabrielle - фото

  Модний Дім Chanel представив третій короткометражний фільм у рамках кампейну, присвяченого новинці сезону – сумці Gabrielle. Героїнею чорно-білого ролика стала давня муза Карла Лагерфельда, модель, діджей, музичний продюсер, співавтор книги «Як відчути себе парижанкою, ким би ви були» Каролін де Мегре. 


  Читайте також: Chanel представляють нову модель сумки - Gabrielle

  У двохвилинному відеоролику Каролін втілила образ справжньої парижанки. У кадрі — інтер'єри французької квартири, запис про зустріч із Габріель у щоденнику, спогади про фотосесію з Лагерфельдом та головна винуватка урочистості — срібляста сумка Gabrielle на камінній полиці.

  Цей фільм немов мандрівка, 


  - Поділилася своїми враженнями де Мегре.

  Ікона паризького стилю Каролін де Мегре у кампейні Chanel's Gabrielle - фото

  Режисером виступив Олів'є Ассаяс, на рахунку якого альманах «Париж, я люблю тебе» та психологічний трилер «Персональний покупець», за який він був удостоєний «Золотої пальмової гілки» на кінофестивалі Канна в 2016 році.  Нагадаємо, що раніше в рамках кампейну вийшли два короткометражні фільми — за участю Крістен Стюарт и Кари Делевінь. Останнім, четвертим, міні-фільмом, присвяченим сумці Gabrielle, стане відеоролик із Фарреллом Вільямсом: у ньому бренд має намір продемонструвати, що модний аксесуар здатний вписатись навіть у чоловічий гардероб.


  Статті по темі:

  Каролін де Мегре та Chanel запустили спільний блог

  Каролін де Мегре у новій короткометражці Chanel


  Ікона паризького стилю Каролін де Мегре стала послом Chanel

  Фото: Chanel

  Статті на тему