UA
RU

Катерина Кухар винайшла крила метелика

Редагувати переклад
Балерина Катерина Кухар створила шовкові балетні спідниці із дизайнером LYALYA SOGOMONYAN.
Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 1
Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 2
Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 3

Ім'я Катерини Кухар уже давно асоціюється не лише з балетом, а й зі словосполученням – ікона стилю. Нещодавно прима-балерина вирішила спробувати свої сили в новій для неї індустрії та спільно з дизайнером LYALYA SOGOMONYAN представила весняні танцювальні спідниці.

Капсульна колекція барвиста, різноманітна, наче спідниці створювалися під різні характери балетних партій. Унікальність витончених речей полягає в крої, який дозволяє спідницям ширяти і немов дотанцьовувати рухи артиста, продовжуючи летіти в повітрі, немов крила метелика.

Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 4

Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 5

Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 6

Катерина Кухар: «Lyalya велика шанувальниця балетного мистецтва, якось вона прийшла з донькою до мене на спектакль, а потім спеціально для мене створила дві унікальні спідниці із шифону та шовку. Подібна якість тканин я бачила лише одного разу в Сеулі, ця якість дозволяє залишати м'який шлейф рухів, спідниця немов дихає з артистом і ширяє в повітрі, а не падає каменем. Я до балетного одягу ставлюся дуже уважно, для мене важливо, щоб було не лише комфортно, а й естетично привабливо. Наш одяг – це як обгортка для цукерки або колір крил у метелика – підкреслює індивідуальність кожного. Одягаючи спідниці від Lyalya, я чула багато приємних відгуків від колег і мені захотілося поділитися красою з іншими, я почала розмірковувати над колірною гамою. Трохи згодом запропонувала Lyalya створити капсульну колекцію спідниць, з незвичайним колірним рішенням, щоб під час руху спідниця нагадувала крила метелика. Колірна гама колекції настільки багата, що дозволяє виявляти кожній дівчині свою індивідуальність та вишуканий смак».

Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 7

Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 8

Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 9

Катерина Кухар винайшла крила метелика-Фото 10

Дизайнер Lyalya Sogomonyan зробила такий крій, який під час руху спідниці відтворює ілюзію помаху крил метелика.
Lyalya Sogomonyan: «Балет – неземна легкість та краса, цим було продиктовано вибір тканин. По-живому, легкий і прозорий шифон, а також ніжний шовк. Деякі спідниці прикрашені вручну камінням Swarovski, а деякі - унікальним принтом, наприклад, балеринами. Як барвисті крила метелика, колекція сповнена весняної гами кольорів, таких забарвлень і тонів немає в інших дизайнерів, наприклад, тонкий перехід від жовтого до білого».

Статті на тему