UA
  RU

  Катя Сільченко представила нову колекцію весна/літо 2018

  Редагувати переклад
  Натхненна творчістю Вуді Аллена.
  
  Катя Сільченко представила нову колекцію весна/літо 2018-Фото 1

  Не складно простежити спільні риси між колекціями Каті Сільченко та роботами американського кінорежисера Вуді Аллена. Барвиста та одночасно стримана кольорова гама, сюжетна лінія та нотка самоіронії притаманні і новій колекції бренду. Пальто Каті Сільченко весна/літо 2018 року.


  Читайте також: 6 ОБРАЗІВ ДЛЯ НОВОРІЧНОЇ НОЧІ

  На створення колекції Катю надихнула його картина «Магія місячного світла», дія якої розгортається у 20-ті роки минулого століття на Блакитному Березі Франції.


   

  Катя Сільченко представила нову колекцію весна/літо 2018-Фото 2

  Катя Сільченко представила нову колекцію весна/літо 2018-Фото 3


  Головну роль при створенні колекції відіграли костюми та інтер'єри кінокартини: жінки у сукнях-футлярах, смугасті та картаті патерни чоловічих костюмів та краваток, богемні вечірні сукні з пір'ям та потішне вбрання морячка на головній героїні.

  Катя Сільченко представила нову колекцію весна/літо 2018-Фото 4

  Головна деталь колекції – гра квітами та патернами, яка супроводжується нестандартними рішеннями у крої фасону.  Катя Сільченко представила нову колекцію весна/літо 2018-Фото 5

  Також для показу була створена окрема лінійка взуття, яка цитує вже відомі риси бренду, такі як: пір'я та декор у вигляді очей. У новій колекції Катя використовувала жаккард, стретч-шовк, шерсть, бавовна та денім. А кольори залишилися колишніми: червоний, зелений, жовтий, білий, синій.


  Статті на тему