UA
RU

Кепка Elara - улюблений головний убір Тімоті Шаламе та Емілі Ратаковські

Редагувати переклад

Чому знаменитості носять цю ретро-кепку? 

Тімоті Шаламе в кепці Elara у Нью-Йорку

Тімоті Шаламе в кепці Elara у Нью-Йорку

Нещодавно американський актор Тімоті Шаламе, найбільш відомий за роллю Еліо у фільмі «Клич мене своїм ім'ям» (2017), був помічений на прогулянці в Нью-Йорку. На фотографіях, зроблених папарацці, актор — у спортивних штанах, яскраво-жовтогарячій толстовці Celine та кепці в ретро-стилі з написом Elara. Незважаючи на те, що в образі дуже виділяється толстовка, потерта на вигляд кепка викликає сильний інтерес. Головний убір уже не вперше одягають знаменитості. Емілі Ратаковські кілька разів помічали у кепці цього літа, а актор Піт Девідсон з'явився в ній на одному з ток-шоу. 

Емілі Ратаковські у кепці Elara

Емілі Ратаковські у кепці Elara

Піт Девідсон у кепці Elara

Піт Девідсон у кепці Elara

Загадковий головний убір створений незалежною кінокомпанією Elara Pictures, керованої братами Джошем та Бенджаміном Сафді. Кінокомпанія знімала такі фільми, як «Гарний час» (2017) з Робертом Паттінсоном та «Неогранені коштовності» (2019) з Адамом Сендлером. 

Ціна кепки - 30 $. Вона створена у синьому та чорному кольорах. На даний момент в онлайн-магазині компанії всі кепки Elara розпродані. Ще одна популярна річ Elara Pictures - короткі спортивні шорти в сітку A24, натхненні стилем головного героя фільму "Неогранені коштовності" Говарда Ратнера. Зайшовши на сайт Elara Pictures можна побачити червону сумку-тоут з принтом у вигляді відьми та написом Unbutton your mind («Розстебни свій розум»). 

Кегка Elara

Кегка Elara

Шорти Elara A24

Шорти Elara A24

Речі Elara Pictures дуже сподобалися знаменитостям. Можливо, поява Шаламе в гучній кепці означає співпрацю актора з кінокомпанією. 

Читайте також: Дивіться, як виглядає колекція, присвячена Вітні Х'юстон

Статті на тему