Edit page title Група Kering купує 30% Valentino
Edit meta description Французька група компаній Kering купує 30% італійського Модного дому Valentino. Також Kering має право викупити й решту акцій.

Close edit interface
UA
RU

Група Kering купує 30% Valentino

Редагувати переклад

Французька група компаній Keringкупує 30% італійського Модного дому Valentino. Також Kering має право викупити й решту акцій. 

Kering купує 30% Valentino

Французька група компаній Kering купує 30% італійського Модного дому Valentinoза 1,7 мільярда євро готівкою. Угода передбачає можливість викупити 100% акцій Valentino у катарської групи Mayhoola до 2028 року. Також в угоді прописана можливість того, що Mayhoola стане акціонером Kering.

Нова угода має прискорити зростання Kering. Цікаво що зараз незначне зростання показує й Gucci — найбільший бренд французької групи. Продажі цього Модного дому зросли на 1%. Минулого тижня Kering змінили керівництво Gucci: бренд залишив президент і генеральний директор Марко Біззаррі. Раніше було звільнено креативного директора Алессандро Мікеле. Замість нього найняли Сабато де Сарно, який працював у Valentino. Новий креативний директор покаже свою дебютну колекцію під час Міланського тижня моди у вересні. 

Kering планує зміцнити свої позиції за рахунок нового бренда, щоб менше залежити від свого головного Модного дому. За звітами, минулого року на частку Gucci припадало 67% операційного прибутку групи. З цією метою група Kering придбала й парфюмерний бренд Creed

Модний дім Valentino було засновано в Римі у 1960 році модельєром Валентино Гаравані. Наразі у компанії є 211 магазинів у понад 25 країнах. У 2022-му обсяг продажів бренда склав 1,4 мільярда євро. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Valentino

Читайте також: КЕРІВНИКОМ GAP СТАВ РІЧАРД ДІКСОН ІЗ MATTEL

Статті на тему