UA
  RU

  Кірстен Данст відмовилася схуднути заради ролі у 10 мільйонів доларів

  Редагувати переклад
  Актриса вирішила не переступати через свої принципи та насолоджуватися повноцінним материнством.
  
  Кірстен Данст відмовилася схуднути заради ролі в 10 мільйонів доларів.

  Кірстен Данст вісім місяців тому стала мамою, вона народила сина. 36-річна актриса та її 30-річний чоловік актор Джессі Племанс назвали хлопчика Еннісом і весь цей час освоювали нові, батьківські обов'язки. Незважаючи на те, що пара вийшла друком тільки цієї осені, знаменитість продовжує працювати і відвідувати різні заходи.

  Читайте також: ДІАНА КРЮГЕР ВПЕРШЕ РОЗПОВІДАЛА ПРО СВОЄ МАТЕРИНСТВО

  Але після народження дитини принципи та сприйняття себе у Кірстен дещо змінилися: вона вперше за довгий час відмовилася від ролі у продовженні фільму добийся успіху. Актрисі запропонували гонорар у 10 мільйонів доларів, але за умови, що вона скине зайве кілограми, набрані під час вагітності. Як повідомляє інсайдер, Данст відхилила цю пропозицію, адже не хоче знову катувати себе дієтами та спортом:

  Кірстен тягне з відповіддю на пропозицію, бо ще не позбавилася зайвої ваги і не поспішає це робити. Вона ненавидить займатися спортом і зараз насолоджується спокійним життям. Вона не сказала продюсерам так, але й не відповіла ні. Тим не менш, потрібно багато грошей, щоб заманити її на бігову доріжку,

  - каже джерело.

  Кірстен Данст відмовилася схуднути заради ролі в 10 мільйонів доларів.

  Нагадаємо, що Кірстен Данст виконувала головну роль у комедії. добийся успіху, який вийшов на екрани у 2000 році. Вона зіграла вольового капітана команди черлідерки.

  Статті на тему