Спецпроекты now:

Pantone визначив ключовий колір 2020 року - 162x46 Pantone визначив ключовий колір 2020 року - 162x46
Шоу-бізнес, Мода

Pantone визначив ключовий колір 2020 року

Інститут кольору сподівається, що новий відтінок допоможе людям відчувати себе краще.

pantone.com

Вже 21-й рік поспіль Pantone прогнозує і оголошує ключовий колір року. Від нього залежать забарвлення нарядів на модних показах, і навіть галузь маркетингу, яка також пильно стежить за тенденціями.

На цей раз кольором року за версією Pantone став класичний синій. За словами Леатріс Айзман, виконавчого директора Інституту кольору Pantone, класичний синій – це колір лохини, банки з-під Pepsi і яскравого неба.

Читайте також: 10 речей для базового зимового гардеробу

Керівництво також запевнило, що не дивлячись на те, що з давніх часів синій асоціювався з сумом і меланхолією, таке “ставлення” до нього залишилося лише у старшого покоління. Згідно Леатріс Айзман, молоді люди вже не сприймають його таким. Крім того, вона запевняє, що синій сприяє зниженню тривоги в світі, що стала загальною тенденцією.

Варто відзначити, що вперше за довгі роки Інститут кольору Pantone застосував мультисенсорний підхід, який грунтувався на тому, які запахи, тактильні відчуття, звуки та смаки асоціюються з класичним синім кольором. Також свого роду революцією стало те, що компанія випустить музику, натхненну цим відтінком, ягідний чай, джем і свічки.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...