UA
  RU

  Ключові мікротренди 2019 року

  Редагувати переклад
  Для тих, хто втомився від великих репортів про те, що чекає на моду наступного сезону, пропонуємо наш короткий і лаконічний гід по мікротрендах. 
  Ключові мікротренди 2019 року-Фото 1

  @desertmannequin

  Сирий шовк

  Речі з шовку та сатину повернулися в наш побут ще у 2018 році, але у 2019-му тренд обіцяє лише зміцніти. Ці «сирі» матеріали тепер використовуються не тільки для створення вбрання для вечірок, а й навіть навпаки — для виробництва речей на кожен день. До того ж, він втратить свою вишуканість та елегантність, ставши частиною наших буднів. Цікаво, що ця тканина була дуже популярна в 80-х. Складно було у випускному альбомі знайти дівчину, яка б не позувала у сукні із сирого шовку. 

  Ключові мікротренди 2019 року-Фото 2

  @mango

  Коровий принт

  Здається, 2019 готує нам море несподіваних експериментів із принтами. Ми вже бачили леопарда і зебру, плавно звикаємо до рептилії, а тепер готуємося до ще одного зовсім несподіваного і вкрай сміливого рішення — коров'ячого принта. Спочатку ми сумнівалися, чи вносити цей мікроктренд у наш хіт-парад, але після того, як Вікторія Бекхем одягла білий костюм у характерну пляму, нашу невпевненість як рукою зняло.  

  Читайте також: 

  Ключові мікротренди 2019 року-Фото 3

  @katcollings

  «Діамантовий» ремінь

  Аксесуари зі штучним камінням доводять свою спроможність. Цього року вони будуть скрізь, наприклад на гумках та шпильках для волосся. Цей мікротренд сподобається не тільки любителькам розкоші, а й дівчатам, які готові віддати душу за чергову пару джинсів. «Діамантові» ремені - це чудовий супровід і для вечірньої сукні, і для костюма з деніму. 

  Читайте також: АКСЕСУАРИ, БЕЗ ЯКИХ НЕ ОБІЙДЕТЬСЯ ВАШ ОБРАЗ У 2019 РОКУ

  Ключові мікротренди 2019 року-Фото 4

  @aude_julie

  Панама

  За чергову спробу повернути панаму в наші гардероби можемо подякувати Prada. Цей головний убір у своїй колекції весна-літо 2018 піднесла в ранг must-have Міучча Прада, а ми не маємо права її суперечити. На Тижні моди в Мілані герої street style тільки те й робили, що красувалися в панамах від модного Будинку перед об'єктивами фотографів. 

  Ключові мікротренди 2019 року-Фото 5

  @stephaniebroek

  Округлий виріз

  Ця деталь лонгсліву/боді/ светри та будь-якого іншого топу на тривалий час випала з нашого поля зору, але справедливість перемогла, тому більше ніяких V-подібних вирізів! До того ж, ваші витончені ключі тепер грайливо виглядатимуть з-під одягу. 

  Читайте також: 5 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО ПОЛЮБИТИ ГРУПНІ РЕЧІ

  Ключові мікротренди 2019 року-Фото 6

  @maria_bernad

  Мішковаті сукні

  Все, що раніше називалося oversize, зараз просто тьмяніє на тлі по-справжньому об'ємних безрозмірних речей. Додамо також, що у моді дрібний квітковий принт, рюші, оборки і банти, загалом усе те, що перетворює «великі сукні» на якусь подобу нічних сорочок. Всім любителям комфорту та свободи рухів присвячується. 

  Ключові мікротренди 2019 року-Фото 7

  @monikh

  Круглі браслети

  У вашій любові до прикрас немає нічого соромного, а в 2019 році ці почуття тільки заохочуватимуться. Радимо активно поповнювати колекцію біжутерії круглими браслетами різних форм та розмірів. До речі, не бійтеся міксувати їх з прикрасами в іншому стилі, наприклад, з браслетами з черепашок, які були дуже популярні в 2018 році. 

  Статті на тему