Колекція MULTICOLORS від ZARINA

Редагувати переклад

Нова колекція MULTICOLORS – символ надійної долі та яскравого майбутнього від ZARINA. Відкрийте для себе ювелірну вишуканість до 25-річчя бренду.

Після кожної грози з’являється веселка. Саме під таким незламним та життєствердним лозунгом у світ вийшла нова колекція прикрас MULTICOLORS від Ювелірного Дому ZARINA. Вона створена до 25-ти річчя бренду і символізує непохитну віру у нашу щасливу долю та світле, веселкове майбутнє.

Колекція MULTICOLORS від ZARINA-Фото 1

Основою її стали мультисапфіри, що створюють коштовну веселку, яка привертає увагу, зачаровує красою та глибиною відтінку кожного каменю. Прикраси в колекції MULTICOLORS виконані із білого та рожевого золота. Кожен з металів надає прикрасам своїх переваг. Біле золото підкреслює глибину кольорів сапфірів та холодний відблиск діамантів, рожеве – дарує більше затишку, надає коштовному камінню теплих відтінків, що асоціюються із атмосферою заходу сонця. Такі різні та водночас привабливі прикраси зможуть порадувати своєю довершеністю поціновувачів різного виду золота. І ще більше жінок відчують на собі розкіш переливу мультисапфірів, а з ними набудуть позитивних емоцій і почуттів – того, що нам всім так не вистачає в останній час.

Неочікувані рішення в MULTICOLORS

Колекція MULTICOLORS від ZARINA-Фото 2

До колекція MULTICOLORS увійшли:

  • сережки;
  • каблучки.

А її флагманом стала унікальна каблучка, сапфіри на якій ювелірно підібрані за відтінками, щоб створити ідеальний градієнт веселки. Вони лаконічно обрамлені безколірними діамантами, які додають каблучці вишуканості, а сапфірам – насиченості відтінків. Така, на перший погляд, не хитра комбінація немов магнітом притягує погляди і заворожує майстерністю підібраних відтінків сапфірів.

Колекція MULTICOLORS від ZARINA-Фото 3

Та головною родзинкою каблучки є не тільки її розкішний вигляд, а здатність сапфірів обертатися навколо осі прикраси. Це можливо завдяки продуманій конструкції ювелірного виробу. Не дивлячись на додаткові кріплення, каблучка має витончений та вишуканий вигляд. І прикрасить собою навіть найтендітніший пальчик. Таким чином ви отримаєте каблучку-трансформер, що сміливо може претендувати на звання — найелегантнішого у світі антистресу.

Колекція MULTICOLORS – це веселка, що дарує надію. А кожен її виріб – це невід’ємний елемент спільної віри в те, що попереду нас чекає тільки найкраще. Якщо вам близькі такі цінності, станьте частиною веселки відродження. Долучайтеся до нашої команди однодумців. Завітайте до магазинів ювелірного дому ZARINA. Оберіть свою прикрасу з нової колекції та дозвольте нам підкреслити ваш стиль й довершити образ прикрасами MULTICOLORS.

Статті на тему