UA
RU

Кінець конфлікту: Хейлі Бібер та Селена Гомес помирилися

Редагувати переклад

Про це можна судити з їхнього спільного фото, зробленого на церемонії Academy Museum Gala.

Всі ми пам'ятали про те, що між Селеною та Хейлі були деякі розбіжності через Джастіна Бібера, але зараз, схоже, дівчата знайшли в собі сили переступити цю сходинку і порозумітися.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Ty (@tyrellhampton)

Цими вихідними в Лос-Анджелесі пройшла церемонія Academy Museum Gala, на якій зібралося чимало знаменитостей, але центром уваги стала Селена Гомес та Хейлі Бібер. Дві пасії Джастіна Бібера були зображені фотографом Тіреллом Хемптоном, що обіймаються. Це були перші спільні фото двох дівчат, тож фотограф підписав серію цих знімків «Поворот сюжету».

Перед церемонією, Хейлі Бібер взяла участь у подкасті “Зателефонуй татові”, де вона зізналася, що в них із Селеною не такі погані стосунки, як усі звикли рахувати. 

Це все пошана. Це все кохання. Ніхто з нас нікому нічого не винен, крім поваги. Я дуже поважаю її і думаю, що немає жодних очікувань між нами. Всі з нашого боку знають що сталося і може уникнути цього з ясністю та повагою,

- Сказала модель.

Також Хейлі розповіла, що досі отримує злісні повідомлення від шанувальників Селени Гомес, начебто вона вкрала Джастіна Бібера у співачки. Можливо, після цих спільних знімків фанати Селени заспокояться і перестатимуть хейтити модель.

 

Статті на тему