UA
  RU

  Конкурс «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021 анонсує призовий фонд

  Редагувати переклад
  5 вересня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXII Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє». Свої колекції у фіналі представляти 18 конкурсантів із 12 міст України. Партнери конкурсу – Ukrainian Fashion Week, International Young Designers Contest, Braun, Fondy.

  Конкурс «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021 анонсує призовий фонд-Фото 1


  «Одним із найважливіших напрямків нашої роботи є пошук та підтримка талантливих молодих дизайнерів. Fashion-індустрія не може бути без постійного припливу свіжої крові. Ми створили в Україні унікальну послідовність проектів – «креативну вертикаль» – яка дає змогу молодим дизайнерам з одного боку легко, а з іншого боку свідомо входити до складного світу великої моди. Креативна вертикаль передбачає участь у конкурсі «ПОГЛЯД у майбутнє», після якого можна створити та показати невелику колекцію (до 12 образів) на платформі New Names, а потім – показати колекцію (до 20 образів) на платформі Fresh Fashion.

  2021 рік став особливим для нашої роботи з молодими дизайнерами – Ukrainian Fashion Council здійснила велику комплексну програму New Generation of Fashion, яка була підтримана Українським культурним фондом. Усі фіналісти Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021 року стали учасниками цієї програми», – зазначила Ірина Данилевська, голова експертного комітету Ukrainian Fashion Council.


  Цьогоріч пряма трансляція фінального шоу конкурсу «ГЛЯД у майбутнє» буде доступна для перегляду в будь-якій частині світу на YouTube-каналі Ukrainian Fashion Week – 5 вересня о 20:00.

  Під час фіналу журі визначити частку трьох офіційних премій конкурсу та однієї спеціальної.

  Ґран-прі. Володар Ґран-при конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» отримає ґрант на створення нової колекції від Єлизавети Юрушевої, бізнес-вумен, меценатки, готельєрки. Переможець отримає можливість участі у New Names в межах Ukrainian Fashion Week та представлятиме Україну на International Young Designers Contest.


  Друга офіційна премія. Володар премії представлятиме Україну на International Young Designers Contest і також матиме можливість участі у New Names в рамках Ukrainian Fashion Week та отримає професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7

  Читай також: Кутюрний показ Dolce&Gabbana: На подіум вийшли дочки Хайді Клум та Моніки Белуччі

  Третя офіційна премія. Дизайнер, що займе третє місце, отримає професійний подарунок від торгової марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7.  Спеціальна премія імені Сергія Єрмакова за використання ручної роботи – як визнання майстерності та унікальності кожної речі. Партнером цієї премії стала платіжна платформа Fondy.

  Сергій Єрмаков – відомий український дизайнер, якого не стало у 2020 році. Медіа називали його кутюр'є. Сам собі він називав «кравець».


  Сергій Єрмаков посвятив життя професії, свого часу отримав запрошення від президента Синдикату Високої моди відвідати Париж та запрошення від Гілларі Клінтон зробити показ у США.

  Дизайнер створював сукні виключно в єдиному екземплярі з використанням великої кількості ручної роботи. У 2006 році Сергія Єрмакова було названо "Гордістю Нації".

  Оргкомітет конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» на вшанування пам'яті про талантливого українського дизайнера вирішив розпочати спеціальну премію – нагороду дизайнеру, у колекції якого використано багато ручної роботи.


  Статті на тему