UA
  RU

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя

  Редагувати переклад
  Протягом багатьох років Корея ставить на порядок денний найнеординарніші тренди. 
  

  Один із найвідоміших модних блогерів наших днів – Ірен Кім – родом із Сеула, але вона не єдиний корейський Instagrammer, який гідний опинитися в нашому полі зору. Давайте знайомитися!

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя.

  Ірен Кім

  @ireneisgood

  Корейсько-американська модниця Ірен Кім — один із найвпливовіших блогерів у світі, про що говорять навіть цифри. На її Instagram підписано понад півтора мільйони людей! Вона ходить з одним кольором волосся не більше ніж тиждень і стиль її не менш мінливий, але те, що залишається незмінним - це любов до корейських дизайнерів. 

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя.

  Холі

  @holly608

  Про себе дівчина не любить багато розповідати. Вона займається моделінгом і є улюбленицею street-style фотографів. Вона часто миготить у звітах із Сеульського тижня моди, що, ми вважаємо, цілком заслужено — у її простих мінімалістичних образах є щось, що чіпляє погляд. Зараз у Холлі понад 400 тисяч передплатників, але з вашою допомогою це число може збільшитись.

  Читайте також: 7 неочікуваних МІСТО З ЧУДОВИМ STREET STYLE

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя.

  Лі Нань Йонг

  @nizinanjjang

  Експерт з маркетингу та модний блогер в одному флаконі. Instagram цієї дівчини - окремий світ із барвистими, грайливими картинками, який взагалі немає бажання залишати. У неї свій особливий стиль, наповнений жіночними сукнями, яскравими аксесуарами та експериментальною багатошаровістю.

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя.

  Рим Рим

  @ice_lace

  Якщо ви любите ніжну, тендітну, інфантильну жіночність, то вам варто передплатити цей Instagram. Перед нами модельєр та фотограф (або, як вона висловилася, iPhoneographer), яка носить одяг свого власного дизайну. Приклад для наслідування!

  Читайте також: 5 МОДНИХ УРОКІВ ВІД СКАНДИНАВСЬКИХ IT-GIRLS

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя.

  Мулбада

  @mulbada

  Власниця блогу Time to Wander може похвалитися найнеймовірнішим манікюром, який ми тільки могли бачити у Instagram. Але нас надихають не лише її експерименти із нейл-артом. Її вмінню носити блузки, що летять, і рвані джинси приводить нас у захват.

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя.

  ИН-БІ

  @eunbi.eb

  Нехай у цього модного блогера та моделі всього 21 тисяча передплатників у Instagram, головне її досягнення — це не кількість фоловерів, а роль посла Марк Марк Джейкобс в 2015. Відмінні риси її стилю - це любов до спортивного стилю та волосся кольору бабл-гам.

  Корейські блогери, яких варто знати в обличчя.

  Хан Ы Дим

  @haneuddeum

  Якщо вам до душі жіночність у стилі, то Хан Ы Дим це ваша дівчина. Вона назавжди віддала серце рожевому кольору, квітковому принту та сумкам у пастельній гамі. Вона така мила, що відірватись від її Instagram дуже складно. 

  Статті на тему