UA
RU

Кортні Лав, Мерилін Менсон та Кара Делєвінь у рекламі Marc Jacobs

Усі улюбленці дизайнера в одному кампейні.

Ансамбль селебріті в осінній рекламній кампанії Marc Jacobs не скромний. За останні кілька днів дизайнер у своїх Instagram-аккаунтах представив Міссі Елліотт, Меріліна Менсона, Кару Делєвінь, Енні Кларк, Кортні Лав та Сіссі Спейсек і не полінувався аргументувати кожен вибір у довгих постах під фотографіями.

Так, музика Міссі Елліотт акомпанувала Марку Джейкобсу та його команді, коли вони протягом будніх днів та вихідних креслили, підганяли та збирали одяг. Він відзначив «безмежну енергію» її музики та здатність Міссі розсунути межі музики як для очей, так і вух. Віддаючи належне і музиці Меріліна Менсона, яка надихнула його на створення осіннього шоу 2011 року, коли моделі йшли подіумом під композицію The Beautiful People, він розповів історію їхнього знайомства і про свої теплі почуття до друга.

Говорячи про Кару Делевінь, Марк Джейкбос відзначив те, як сильно вона подорослішала, ставши «незалежною, динамічною жінкою». Її подруга St. Vincent, вона ж Енні Кларк, також з'явилася в рекламі, а Марк Джейкобс написав, що в ній є "певна зрілість", а її музика "є прямим відображенням її інтелектуальної допитливості та музичної майстерності".

Статті на тему