UA
  RU

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой 

  Редагувати переклад

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 1


  Розкажіть будь ласка про себе. 

  Я народилася у Вегасі, але виросла у Піттсбурзі, Філадельфія. Я перебралася в Лос-Анджелес, тому що тут є чудові можливості для досягнення мого кар'єрного шляху, а також через пляжі та чудові піші прогулянки.  


  Мене завжди інтригував гламур індустрій краси та моди, але зараз я повністю занурена у цей світ. Моя повага до пристрасті, драйву та співпраці, якими пронизана fashion-індустрія, зростає з кожним днем.  

  У ході цієї подорожі мені вдалося навчитися користуватися своєю, як раніше здавалося, невпевненістю, перетворивши її на інструменти для роботи. Я кинула виклик своїм комплексам, які визначали моє внутрішнє уявлення про красу. 

  Мені ще багато треба розгадати, але в чому я впевнена, так це в тому, що краса починається зсередини. Виражати любов і співчуття до інших людей — це те, що я намагаюся виявляти щодня. 


  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 2

  Jacket: Annakiki

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 3

  Jacket: Annakiki

  Якби ви не стали моделлю, то хто б був? 

  Я була б організатором івентів. Я користуюсь кожною можливістю, щоб відсвяткувати або навіть перетворити чийсь маленький момент на спогад, який залишиться в пам'яті на все життя.   У кого із знаменитостей ви були закохані? 

  На даний момент Адам Броді! Я тільки почала знову переглядати “Самотні серця”. 


  Про яку вашу особливість ви б хотіли, щоб знали люди? 

  У мене приголомшливе почуття гумору, і я обожнюю, коли люди сміються. При першому знайомстві зі мною може здатися, що я дуже серйозна, адже поводжуся скромно і стримано, але якщо ви познайомитеся зі мною ближче, то зрозумієте, що я просто — Губка Боб Квадратні Штани. 

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 4

  Dress: Adiba
  Beaded Neckpiece: Sara Wong
  Shoes: Flor De Maria

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 5

  Dress: Adiba
  Beaded Neckpiece: Sara Wong
  Shoes: Flor De Maria

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 6

  Dress: Adiba
  Beaded Neckpiece: Sara Wong
  Shoes: Flor De Maria


  Який виглядає ваш звичайний день? 

  Я завжди прокидаюся в обіймах свого улюбленого золотого ретрівера Ленні. Ми йдемо на прогулянку, а потім він скрізь супроводжує мене під час ранкової рутини – тренування та вживання матчів. Для мене важливо щодня починати з цих ритуалів, адже так я залишаюся сфокусованою. Це привносить баланс у моє життя. Залишок дня я або на зйомках, або готуюся до іспитів на спеціалізацію ріелтора або зустрічаюся зі своїми друзями за обідом чи вечерею. 

  Читай також: Меган Фокс заручена - перший погляд на незвичайне кільце (або навіть дві) нареченої 

  Коли ви не займаєтеся моделлінгом, що вам подобається робити найбільше? 

  Я люблю якісно проводити час зі своїми близькими. Мої друзі та сім'я розкидані по всьому світу, але ми завжди докладаємо величезних зусиль, щоб залишатися на зв'язку, навіть якщо це можливо тільки віртуально. Я також люблю пекти і займатися декоративно-ужитковим мистецтвом, наприклад, малювати і робити колажі. 

  Опишіть себе за допомогою трьох слів. 

  Співчуваюча, турботлива і креативна. 

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 7

  Full Look: Zadig & Voltaire
  Jewelry: Tiffany & Co

  "Краса починається всередині нас самих", - модель Ешлі Макілрой - Фото 8

  Full Look: Zadig & Voltaire
  Jewelry: Tiffany & Co

  Вам сподобалося працювати над створенням цієї зйомки? 

  Абсолютно! Я завжди дуже рада працювати з Мадлен Лізелла. Вона привносить чари в кожну нашу спільну зйомку! Ця фотосесія була особливою, тому що у нас була така чудова команда: Серафіні відповідала за стиль, Дженн Лагрон – за зачіску, Джорджі Ейсделл – за макіяж, а Віорел Тенасе – за творче режисування. Для мене завжди велика честь працювати з цими талановитими митцями, а енергія та пристрасть на знімальному майданчику справді додали цій зйомці життя. 

  У вас у житті є особлива людина? 

  Безперечно! Я зустріла кохання всього свого життя два з половиною роки тому, коли тільки переїхала до Лос-Анджелеса. З тих пір ми були разом, а різдвяного ранку я зробила йому пропозицію, і він сказав “так”. 

  Розкажіть трохи про ваші мрії та плани на майбутнє. 

  Я сподіваюся продовжити свій нинішній шлях у модельному бізнесі та робити те, що приносить мені задоволення. Я рада не тільки мати можливість працювати з ще більшою кількістю неймовірно талановитих людей, але й працювати над собою.  

  Сподіваюся, я зможу допомогти іншим дівчатам зробити те саме і надихнути їх переосмислити свої недоліки, побачивши їх як свої надздібності.  

  Я також, звичайно ж, з нетерпінням чекаю на можливість вийти заміж за мого кращого друга і бути підтримкою один для одного, поки ми переслідуємо наші мрії! 

  Muse: Ashley Mcilroy @ashleymcilroy3 
  Фотограф: Madelene Lisella @madelenelisella 

  Production & Talent Booking: Emily Blair Marcus / Emily Blair Media @emilyblairmarcus @emilyblairmedia  

  Creative director: Viorel Tanase @vioreltanase 

  Wardrobe Stylist: Serafini @serafini_official 

  Makeup Artist: Georgie Eisdell @georgieeisdell

  Hair Stylist: Jenn Lagron @jennlagron 


  Tell us about yourself?  

  Hi! I'm Ashley Mcilroy. 

  I був born в Vegas, але grew up в Pittsburgh, PA.  

  Я веду до Лос-Анджелеса, щоб мати можливість отримати креативну cestu, і тренуватися для пляжів і приємних подій! 

  Я був завжди захищений від glamour of beauty and fashion industry, але тепер, що я fully іmmersed в світ, ми бачимо для зірки, drive, і скоєння того, що йде в будь-який кінець процесу процесів everyday.  

  Через цей день, я можу бути здатним до того, що я спочатку думав, що інструменти, і ми вивчили і змінили мою міжнародну концепцію здоров'я. 

  Там є все, що нерозумно, але якщо ми вважаємо, що beauty starts from within. Spreading love and having empathy for others is something I strive to do every day.  

  If you weren't a model, what would you be? 

  I would be an event planner. I love any excuse до відпочиваючих або turn someone's короткий момент в життя життя. 

  Who is your celeb crush? 

  Oooh тепер Adam Brody! I just started rewatching The OC  

  What is the one thing about yourself that you wish more people knew?  

  I have a really good sense humor and love making people laugh. I'm shy and reserved when I first meet people, which can give off the impression that I'm really serious. Але коли ви збираєтеся пізнати мене, ви думаєте про те, що ви робите just SpongeBob SquarePants.  

  What does your typical day look like? 

  Я завжди веду до моїм солодким золотим ретрівером Lennie! We go for a walk, and then he keeps me company за мою бігу routine- workout and matcha. Starting each day with these rituals is important to me and helps keep me balanced and focused. Закінчити день, я можу зробити, вивчаючи для моїх реальних статей екземплярів, або придбання friends for lunch/dinners.  

  When you not busy modelling, what is your favorite thing to do? 

  I love spending quality time with my loved ones. My friends and family are spread out over all over the world, but we always make such an effort to stay in touch- even it can canly be virtually. I also enjoy baking, and doing arts and crafts як painting and collaging. 

  Which three words best describe you?  

  Empathetic, nurturing, creative  

  Were you excited to shoot this feature? 

  Абсолютно!

  I am always super excited до роботи з Madelene Lisella. She brings magic to every shoot we've done together! Цей шпилька в особливих випадках була така, як м'яко кажучи, приємний team - між Serafini для стилю, Jenn Lagron для домашніх тварин, Georgie Eisdell для макіяжу і Viorel Tanase для творчого спілкування. Це все так, як це робиться з цими втішними артистами, і енергією і здоров'я на set реально brought цей характер до життя!  

  Do you have anyone special in your life? Tell us a bit more. 

  I sure do! I met the love of my life 2 1/2 років тому, pretty soon after moving to LA. We've been together ever since, і I насправді proposed to him on Christmas morning. He said yes!  

  Tell us about your dreams and plans for the future? 

  I hope to continue down my current path with modeling, and doing things that fulfill me. I'm excited to не тільки має можливість на роботу з більш незрівнянно talented people, але as continue to work on myslf. Hopefully може допомогти іншим хлопчикам, як і самі, і спираються на них, щоб змінити свої flaws як їх superpowers.  

  I am as course looking forward to marrying my best friend і бути able to support each other while we pursue our dreams! 

  Muse: Ashley Mcilroy @ashleymcilroy3 
  Фотограф: Madelene Lisella @madelenelisella 

  Production & Talent Booking: Emily Blair Marcus / Emily Blair Media @emilyblairmarcus @emilyblairmedia  

  Creative director: Viorel Tanase @vioreltanase 

  Wardrobe Stylist: Serafini @serafini_official 

  Makeup Artist: Georgie Eisdell @georgieeisdell

  Hair Stylist: Jenn Lagron @jennlagron