UA
RU

Крістіна Епплгейт закінчує акторську кар'єру через хворобу

Зірка серіалу «Мертвій для мене» практично впевнена, що роль у драмеді може стати для неї останньою.

Крістіна Епплгейт закінчує акторську кар'єру через хворобу-Фото 1

Наразі жінка веде тяжку боротьбу за нормальну життя із такою недугою як розсіяний склероз.

«Джен Хардінг — героїня, яка швидше за все стане останньою ролью для мене. Я не знаю, як я зможу працювати разом зі своєю хворобою. Але то був дар. Справжній подарунок для мене», — розповіла 50-річна актриса в інтерв'ю Variety.
Нагадуємо, що хворобу «розсіяний склероз» було діагностовано Крістіні Епплгейт на початку 2021 року. Проте саме перебування на знімальній площадці серіалу «Мертвій для мене» платформи Netflix показало їй, на що вона справді здатна.
«Мало бути холодно, бо тепло — це наш криптоніт», — додала Крістіна Епплгейт про одну зі своїх проблем. «Не можу працювати 18-річний робочий день, розумієте? Це було неможливо».
Крістіна Епплгейт закінчує акторську кар'єру через хворобу-Фото 2
 
Однак Епплгейт розповіла, що її шоу-раннер Ліз Фельдман та інші актори і знімальна група були «такими люблячими» під час фільмування.
«Якщо я дзвонила їм уранці й казала: «Друзі, я не можу спуститися сходами», вони казали: «Добре! Сьогодні не зробимо. Ми займемося іншими промовами», – поділилася зірка «Найсолодшої речі». «Netflix навіть дозволив нам зробити перерву на кілька місяців, щоб я могла виплакатися та знайти лікування».
Хоча Епплгейт розуміє, що від акторської кар'єри швидше за все доведеться відмовитися, вона відкрита до пошуку нових можливостей.
"Я хотіла б розробляти певні речі, бути причетною до їх створення", - сказала зірка "Поганих мам". "У мене в голові багато ідей, і мені просто потрібно їх реалізувати".
Нагадуємо, що Епплгейт прославилася завдяки ролі Келлі Банді у ситкомі кінця 80-х – 90-х років «Одружені… та з дітьми». Епплгейт вперше розповіла про свої проблеми зі здоров'ям у серпні 2021 року, оголосивши у Твіттері, що це була «дивна подорож», але її «дуже підтримували».
 
"Це був важкий шлях", - додала вона тоді. «Але, як ми всі знаємо, дорога продовжується». Раніше цього місяця Епплгейт розповіла про деякі ускладнення, з якими вона зіткнулася в результаті боротьби із розсіяним склерозом. Зокрема вага Крістіні Епплгейт збільшилася на 40 фунтів.

Статті на тему