Культові пальто і жакети з акцентом на маскулінність: нова колекція KULAKOVSKY

Редагувати переклад
Персональна трансформація – складний, але приємний шлях. В момент, коли відпускаєш минуле, погляди викристалізовуються: зʼявляється внутрішня сила і хоробрість жити так, як вважаєш за потрібне, щирість і чесність відносно себе та оточуючих. Настає справжня свобода. Пройшовши роздоріжжя, Артур Кулаковський готовий до нових викликів, а разом з ним - і його однойменний бренд. Новий сезон KULAKOVSKY – про нову візію, про експерименти, про нове натхнення. Нові позиції, новий крій, нові фактури.

KULAKOVSKY куртка

Перше, що кидається в очі – плідна робота над дизайном і ускладнення крою речей. Тепер KULAKOVSKY – це не просто класика надзвичайної якості, а речі з власним характером: шкіряна сукня-жакет  SENSUALITY з крючками, що підкреслюють вигини тіла, спідниці із довгими витачками та фігурним поясом, а також розкуті корсети BOLDNESS з глибокою лінією декольте. Справжнім statement piece є двобортний жакет PASSION шоколадного кольору, декорований великою кількістю поясів на рукавах.

Вовняне пальто KYIV чи дублянка KOZHUKH, в які неможливо не загорнутися, на перший погляд, доволі мінімалістичні, проте їх крій вкрай складний: із прихованими ґудзиками та виточками, що імітують комір.

Центральне місце в новому сезоні займають архіви. Вбачаючи в них те рідне і близьке, що має особливе значення для Кулаковського, дизайнер реінтерпретує знакові моделі бренду. Тепер, культові пальто і жакети мають більш маскулінний вигляд: із широкою лінією плеча, та поясом, який підкреслює талію; дублянка з хутром тиградо стає оверсайз косухою; а класичний оверсайз бомбер тепер має знімний комір та більш плавний силует.

Кулаковский

KULAKOVSKY тренч

KULAKOVSKY дубленка

Цієї осені, команда бренду продовжує інтегрувати нові тканини і представляє мʼякі костюми із міксу шерсті та кашеміру, пуховик із технологічного поліестеру, який витримує температури до -20, але, при цьому, працює зі шкірою різної фактури: крім класичного гладкого варіанту, в колекції присутні речі з вінілової, вінтажної та хромованої вручну сріблом шкіри.

Особливої уваги заслуговує шкіра, що імітує денім, з якої KULAKOVSKY зробили власні “джинси” прямого крою та топ – неочікуваний канадський смокінг від марки.

Над кампейном колекції працювало креативне бюро Profile Image, яким вдалося візуалізувати цей стан трансформації – серед шпакльованих стін, які є алюзією на процес відновлення і новий початок, героїня впевнена в собі і сильна, з вольовим характером, який помітний в незначних, але важливих деталях – погляді, статурі, динаміці рухів.

KULAKOVSKY кожа

KULAKOVSKY пальто

Антон Кулаковский

KULAKOVSKY шкіра

KULAKOVSKY бренд

Читайте також: GUNIA PROJECT ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ОСІННЬО-ЗИМОВУ КОЛЕКЦІЮ ОДЯГУ ТА АКСЕСУАРІВ «КОРОВАЙ» 

Статті на тему