UA
RU

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе

Редагувати переклад
Емоції та події, які ми переживаємо, проростають усередині нас як насіння і формують нашу особистість. Творчий дує Lake Studio — Анастасія Рябоконь та Олеся Кононова — розмірковували над цією концепцією для свого нового релізу. До колекції THE SEEDS увійшли зручні та елегантні елементи вбрання, а її меседжем стала ідея піклування про себе.

Soft tailoring стало основою колекції: невимушені костюми та жакети з легкого кашеміру та льону створюють ілюзію офіційного образу, і одночасно забезпечують комфорт завдяки м'яким натуральним тканинам. Для більшості костюмів дизайнери використовували поєднання унікального шовку-кашеміру та шовку-льону з Італії. Різноманітність фактур доповнює архітектурний крій та надає образам витонченості та жіночності.

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 1

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 2

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 3

Лінійку формальних образів доповнюють сукні: крім знакових для бренду комбінацій, у цій колекції з'явилися сукні з високою талією, що пасують будь-якому типу фігури, а також об'ємні структуровані сукні з нашаруванням. Декоративні елементи колекції — ручна в'язка крючком або мереживо, яке вигідно контрастує з льоном або високотехнологічними тканинами з Японії.

Крім основних кольорів — чорного, молочного та бежевого — у колекції присутні ряд нижніх відтінків сорбету. Персиковий, м'ятний, ніжно-блакитний та горохово-зелений створюють легкий настрій і не контрастують один з одним.

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 4

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 5

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 6

Головний принт колекції — іконічні для бренду зображення артишоків, цього разу — у вигляді фотовідбитків фарфорових прикрас. Цей принт у різних кольорових варіаціях присутній на платтях та навіть підкладках жакетів, що підкреслює ідею піклування про власний внутрішній світ.

THE SEEDS також доповнена капсульною лінійкою ювелірних виробів, створеними у колаборації із британською художницею Ксенією Бусаловою. Сухі квіти і рослини, знайдені в Лондоні, піддаються спеціальної обробці, глазуруються порцеляною та прикрашаються елементами позолоти. Крім реальних рослин, до колекції увійшли виготовлені вручну артишоки, унікальні шкірним елементом. Брошки, сережки та ожерелья чудово підходять для віртуальних зустрічей або зустрічей з друзями та батьківщиною у весняно-літньому сезоні.

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 7

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 8

Lake Studio | THE SEEDS: Нова колекція українського бренду присвячується піклуванню про себе-Фото 9

Статті на тему