UA
RU

Lamoda відкрила нові віртуальні примірювальні

Редагувати переклад
Онлайн-платформа Lamoda відкрила віртуальну примірювальну у своєму додатку для Android.

Lamoda відкрила нові віртуальні примірювальні-Фото 1

Слідом за користувачами програми Lamoda для iOS, де онлайн-платформа відкрила віртуальну примірювальну - першою у світі серед мультибрендових магазинів - у серпні 2019 року, тепер і користувачі Android зможуть ще перед замовленням побачити, як кросівки виглядають на нозі, і оцінити, наскільки вони впишуться у гардероб.

Читайте також: KSENIASCHNAIDER та Lamoda.ua представили світшоти з перероблених матеріалів

Для цього використається технологія доповненої реальності AR Try-on від WANNABY. Досить навести камеру на свої ноги і вибрати кросівки, що сподобалися - і програма Lamoda покаже, як вони будуть виглядати.

Для кожного товару, доступного у віртуальній примірювальній, Lamoda створює 3d-модель, що показує всі деталі. Зараз для віртуальної примірки доступні популярні жіночі та чоловічі моделі кросівок - Adidas, Reebok, Under Armour. У каталозі вони виділені спеціальною відміткою. Сервіс вже доступний користувачам iPhone – починаючи з моделі 6S – а тепер і Android.

Одразу після запуску віртуальної примірювальної на Lamoda наприкінці літа минулого року ми побачили зростання продажів спортивного взуття на 5% та збільшення викупності замовлень. Для нас важливо забезпечити всіх користувачів нашої платформи сервісом однаково високого рівня, і раді, що тепер і у користувачів Android з'явилася опція віртуальної примірки на Lamoda, доступна з власного девайсу в будь-який час і будь-де.

- Юлія Нікітіна, керуючий директор з маркетингу та продукту Lamoda Group. 

Статті на тему