UA
  RU

  Lamoda запустила розділ товарів з турботою про планету

  Редагувати переклад

  Lamoda – провідна онлайн-платформа для продажу товарів, пов'язаних з модою та способом життя, – запустила розділ Lamoda Planet, де зібрала товари, що відповідають принципам свідомого споживання.

   

  Lamoda запустила розділ товарів з турботою про планету-Фото 1

  У Lamoda Planet представлено близько 1000 товарів, всі вони розділені за чотирма категориями:

   

  • «Recycle та інновації» – товари, що мінімум на 50% складаються з вторинних, перероблених та інноваційних екологічних матеріалів.
  • «З турботою про тварин» – товари від брендів, які гарантують дбайливе ставлення до тварин і не проводять тестування на них.
  • «Екологічний склад» – товари відповідальних брендів, які створюють товари з натуральних та органічних тканин.
  • «Зберігаючи планету» – товари відповідальних брендів, які запровадили принципи сталого розвитку на своєму виробництві: скорочують витрати води, електроенергії та свій вуглецевий слід.

  Lamoda запустила розділ товарів з турботою про планету-Фото 2

  Також у Lamoda Planet представлені товари, що допомагають скоротити одноразове використання промов: термокухлі, сумки-шопери, багаторазові маски та ланчбокси. Потрапити до розділу Lamoda Planet на сайті можна з головного меню через розділи каталогу, а на додаток – через окрему кнопку Lamoda Planet в каталозі.

   

  Вся інформація про проект Lamoda Planet та добірки товарів зібрані на окремій сторінці – www.lamoda.ua/lp/planet/ .

   

  «Ми видим, що для клієнтів Lamoda важливі питання екологічності та відповідального споживання, а багато наших брендів-партнерів реалізують по-справжньому ефективні ініціативи в цій галузі. У Lamoda Planet перші зустрічаються з іншими. Всі категорії розділу будуть постійно поповнюватися новими товарами та брендами. У цьому році ми плануємо додати до карток товарів більш докладний опис та спеціальні теги для більш зручної навігації покупців. Попереду ще багато роботи, але початок уже покладено! – розповідає Оксана Костів, керівник групи з корпоративної та соціальної відповідальності Lamoda.