Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo 

Редагувати переклад
Продовжуючи створювати ідеальну “уніформу” жительки мегаполіса, нову капсулу Sabbatical український бренд L’eskizzo присвячує відпочинку та рефлексії. Слідуючи наративу основної колекції, який обертається навколо дуальності сучасного життя: інтенсивного ритму та прагнення до гармонії, дизайн-команда марки робить ставку на друге, і пропонує нове прочитання класичного тейлорингу – подалі від офісу та напруженої рутини повсякденних справ.

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 1

Маскулінність відходить на задній план – в новій капсулі L’eskizzo акцентує увагу на витонченості та жіночності: структурні приталені жакети створюють силует пісочного годинника, спідниці-міні та короткі шорти підкреслюють довжину ніг, а широкі штани та максіспідниця – талію. Комфорту додають більш розслаблені вироби – сорочка анорак із костюмної тканини та тендітні трикотажні топи із мʼякої вовни.

В новій капсулі L’eskizzo експериментує із яскравими кольорами та незвичними текстурами – анімалістичним принтом, пропонуючи костюм із леопардового плюшу, та створює акцентні сети – в трендовому червоному кольорі, а також із мʼякої вовни букле небесно-блакитного відтінку. Проте команда бренду не забуває і про класичну колірну гаму: чорний, темно-оливковий, теракотовий, та різні варіації сірого: графітовий, маренго та світло-сірий.

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 2

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 3

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: СВІТЛАНА ФІЛЮК, ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ L’ESKIZZO 

Працюючи із яскравою кольоровою палітрою, L’eskizzo не обтяжує одяг декоративними елементами. Виключеннями є деталі крою: вирізи на жакеті-кейпі, асиметричні застібки, а також присутній на піджаках та жилеті накладний лацкан.

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 4

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 5

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 6

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 7

Sabbatical. Нова капсула від українського бренду L’eskizzo -Фото 8

Читайте також: НОВА КОЛЕКЦІЯ KOLOMATSKA — ПРИСВЯТА РІДНОМУ МІСТУ 

Статті на тему