UA
  RU

  Літнє взуття 2019: на що дивитися і що шукати

  Редагувати переклад
  Що підготувало для нас літо 2019 року?

  Усього місяць залишився до того моменту, коли ми можемо офіційно почати думати про відпустку, носити сарафани із сандалями та є тонни морозива без зазріння совісті. Ми вирішили не чекати, коли на екрані телефону з'явиться довгоочікуване 1 червня і скласти гід по наймоднішому літньому взутті прямо зараз. Отже, чим нас порадує спекотний сезон? 

  Сандалі зі шнурівкою

  літнє взуття 2019

  @ropesofholland

  Ми бачили сандалі з делікатним шнурівкою практично в кожному Instagram. Інфлюенсери різного рангу навперебій комбінували їх із сукнями в квітковий принт та брючними костюмами, впевнено відстоюючи їхню актуальність. Ми раді, що сандалі-гладіатори у класичному варіанті поступилися місцем цієї мінімалістичної моделі. 

  А-ля мюлі

  модне жіноче взуття літо 2019

  @pernilleteisbaek

  Спочатку мюлі відносили до категорії «ugly shoes» і вірили, що їх камбек буде нетривалим, проте взуття з відкритим задником продовжувало свій наступ. Першими здалися блогери та інфлюєнсери, потім здалися і ми. Тепер ми маємо звикнути і з новою варіацією мюлей — з відкритим носком. Поки ми сумніваємося у доцільності такої покупки, блогери на кшталт Перніль Тейсбек уже носять літні мюлі на всю!

  Читайте також: ВЗУТТЯНИЙ ГАРДЕРОБ МІНІМАЛІСТА: 6 ПАР, БЕЗ ЯКИХ НІКУДИ

  Босоніжки з оригінальним підбором

  модне взуття літо 2019

  @wethepeoplestyle

  Шанувальникам мінімалізму наша підбірка літнього взуття 2019 сподобається найбільше — практично всі стилі позбавлені деталей, що обтяжують. Але що цікаво, їх не можна назвати нудними. Ці босоніжки виглядали б цілком пересічно, якби не оригінальний плоский каблук квадратної форми. Цікаво, чи зручні вони в носінні? 

  слайдери

  літнє взуття 2019

  @hannahlewisstylist

  Немає нічого дивного, що одне з почесних місць у нашому літньому взуттєвому гардеробі знову займуть слайдери. Вони легко змінили звання з «взуття на пляж» на «взуття щодня». З підвищенням температури нам просто не терпиться якнайшвидше зняти паркі кросівки і проміняти їх на більш легкі та повітряні слайдери. Все в наших руках!

  Читайте також: FASHION-ФОРМУЛА: 5 «нудних» речей, які завжди прийдуть на допомогу

  Спортивні сандалі

  взуття для літа 2019

  @monikh

  Ще одне взуття, яке ми сміливо відносимо до ugly. Такі зручні для тривалих походів та зміні рельєфу, спортивні сандалії стають все більш універсальними. Аж до того, що блогери носять їх з жіночними сарафанами і сукнями, що летять, з квітковим принтом. Ми не закликаємо вас наслідувати їх приклад, але придивитися як до альтернативи похідного взуття можна. 

  в'єтнамки

  модне взуття 2019

  @elinkling

  В'єтнамки у звичному вигляді поступаються своїм місцем більш цікавим варіантам. Наприклад, одягаються в шкіру і змінюють форму носа на квадратну. Як і в ситуації зі слайдерами, їх тепер можна носити не лише на пляж, а навіть, швидше, не так на пляж. 

  Статті на тему