UA
RU

Лондонська агенція WGSN назвала головні кольори осіннього сезону 2022 року

Редагувати переклад

Осінь-зима 2022/2023.

Темний дуб

Темний дуб

Лондонська агенція WGSN, яка визначає колірні тренди в моді та дизайні на кілька років уперед, назвало головні кольори сезону осінь-зима 2022/2023. Експерти компанії виділили 4 головні кольори осені 2022 року. Серед них – Dark Oak, темно-коричневий колір, натхненний вінтажними меблями. Нефритовий Jade, який асоціюється із ментальним здоров'ям. Жовтий відтінок Honeycomb (схожий колір має мед), що нагадує про важливість захисту навколишнього середовища та збереження сільського господарства. Ще одним ключовим кольором сезону WGSN назвали блакитно-синій Lazuli Blue, який відображає істину та чистоту.

«Ми зберігаємо позитивний настрій у ці тяжкі часи. Криза змінила наше уявлення про те, що ми цінуємо найбільше і спонукала нас перезавантажитися. В результаті кольору відображають бадьорість та життєлюбність», – розповідають аналітики агенції. 

нефрит

нефрит

Стільники

Стільники

Lazuli Blue

Lazuli Blue

Нагадаємо, у вересні цього року Інститут кольору Pantone оголосив 10 найпопулярніших відтінків сезону весна-літо 2021. До списку увійшли м'ятний, зелений, відтінок іржі, небесно-блакитний та інші кольори.

Читайте також: Від простого до складного: 10 модних поєднань в осінньо-зимових колекціях 2020

 

 

 

Статті на тему