Edit page title Актор Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna
Edit meta description Мадс Міккельсен знявся біля своєї першої кампанії для італійського люксового бренду Zegna. Актор рекламує літню колекцію Oasi Lino.

Close edit interface
UA
RU

Актор Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna

Мадс Міккельсен знявся у своїй першій кампанії для італійського люксового бренда Zegna. Актор рекламує колекцію Oasi Lino сезону Весна-Літо 2024. 

Актер Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 1

Минулого року данський актор Мадс Міккельсен був названий глобальним амбасадором італійського люксового бренда Zegna. Зараз з’явилася його перша кампанія у новій ролі. Міккельсен, відомий за фільмами «Ще по одній», «Казино «Рояль», «Король Артур», «Мушкетери», «Доктор Стрендж», «Індіана Джонс 5» та іншими, рекламує колекцію Oasi Lino сезону Весна-Літо 2024. 

«Наш міжнародний амбасадор Мадс Міккельсен відкриває Oasi Zegna. Це місце, де найважливішим завданням є те, що треба сповільнитися та відключитися від міського життя. А життя офлайн стає найвищою розкішшю. Літо — це стан душі та місце тиші, де єдиною метою є відключення», — позначають ідею кампанії у Zegna. 

Актер Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 2

Нову колекцію Oasi Lino Весна-Літо 2024 розробили як ідеальний літній гардероб. Речі пошиті з льону — найкращої тканини для теплих місяців. Усі вони — нейтральних світлих кольорів і простих чітких ліній. Також у Zegna наголошують, що колекція виготовлена з сертифікованих волокон. Починаючи з 2024 року їх простежують на 100%. 

Актер Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 3

Актер Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 4

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Zegna

Читайте також: ЛЕГЕНДАРНІ ТЕНІСИСТИ РОДЖЕР ФЕДЕРЕР І РАФАЕЛЬ НАДАЛЬ У НОВІЙ РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ LOUIS VUITTON

Статті на тему