UA
RU

Макс Барських випустив приквел суперхіта «Лій, не шкодуй»

Редагувати переклад
Музикант поділився процесом створення хіта-бестселера та мотиваційного настрою для своїх шанувальників.

Тиждень тому артист опублікував у соцмережах фрагмент демо-версії пісні «Лей, не шкодуй», яка спочатку носила робочу назву «Ніч-провідник» та виконана у мінорному настрої. Бурхлива реакція шанувальників та їх численні прохання викласти повноцінний трек було почуто.

Сьогодні Макс Барських випускає повноцінну версію пісні «Ніч-провідник» разом із mood video – такою, як вона замислювалася спочатку.

Макс Барських: «Під час роботи над кожним треком я відчуваю величезну відповідальність. Мені хочеться, щоб мої пісні підтримували у скрутну хвилину, викликали лише позитивні емоції. Тому навіть у ті моменти, коли мені сумно й самотньо, коли пишуться мінорні вірші, я намагаюся переплавити ці імпульси на щось світліше, — коментує артист. — Зараз я перебуваю на літньому вайбі, у мене прекрасний і легкий настрій, тому я вирішив так само легко поділитися тим, з чого з'явилася «Лей, не шкодуй». Коли побачив, наскільки «Ніч-провідник» резонує з моїми шанувальниками, як вони мене глибоко розуміють, зрозумів, що просто зобов'язаний поділитися з ними цією історією. Так ми ще сильніше відчуватимемо один одного», — каже Барських.

Макс Барських випустив приквел суперхіта «Лей, не шкодуй».

Читай також: Відкриття пам'ятника принцесі Діані – возз'єднання братів 

Трек «Ніч-провідник» доступний на всіх цифрових майданчиках.

Сингл «Лей, не шкодуй» вийшов у листопаді 2019 року. За цей час трек став найпістнішою піснею українського артиста в радіоформаті по всьому світу, переміг у номінації «Пісня року» та приніс Барських звання «Найпопулярнішого виконавця на радіо» за версією престижної премії TopHit Music Awards-2021. 

Статті на тему