UA
RU

Марко Біззаррі йде з Gucci

Редагувати переклад

Президент та генеральний директор Gucci Марко Біззаррі залишає бренд. Про це заявила французька група Kering, якій належить Gucci

Марко Біззаррі йде з Gucci

У вівторок група Kering заявила, що президент і генеральний директор Gucci Марко Біззаррі залишає бренд у вересні. Його звільнення стане частиною перестановок у керівництві Kering. Після уходу із Gucci креативного директора Алессандро Мікеле Біззаррі залишився на своїй посаді. Тоді виконавчий директор Kering Франсуа-Анрі Піно підтверджував інформацію, що багаторічний голова Gucci керуватиме брендом й надалі. Ба більше, Марко Біззаррі продовжив свій контракт, а його бос виказував впевненість у майбутньому компанії. 

Біззаррі найняв нового креативного директора Сабато де Сарно. Дебютна колекція дизайнера буде представлена на Міланському тижні моди у вересні. До цього моменту колекції розробляла команда дизайнерів Gucci. Весь цей час Марко Біззаррі вибудовував авторитет бренда. Gucci розширювали асортимент послуг, збільшували присутність на американському і азійському ринках. Також нещодавно Gucci став першим італійським Модним домом, який отримав сертифікат гендерної рівності.

Марко Біззаррі розпочинав кар’єру у Mandarina Duck та Marithé + François Girbaud. У Kering він прийшов на посаду президента і генерального директора Stella McCartney, після чого очолив Bottega Veneta, а керував Gucci з 2014 року. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Gpautou / Wikimedia Commons

Читайте також: ГАБРІЕЛА ХЕРСТ ЙДЕ З CHLOÉ

 

Статті на тему