UA
RU

Матінка-Природа: Ріанна відкрила шоу власного бренду Savage X Fenty

Редагувати переклад

Натуральний вигляд волосся та золотаві тіні — співачка стала головним обличчям свого бренду Savage X Fenty.

Матінка-Природа: Ріанна відкрила шоу власного бренду Savage X Fenty-Фото 1

Зірка, яка зараз практикується у ролі молодої мами, демонструє те, як, на її думку, виглядає богиня природи у рамках щорічного шоу Savage X Fenty Show Vol. 4. У темно-синьому корсеті, прикрашеному квітковими мотивами, чулках та рукавичках, а також напівпрозорому кейпі, Ріанна продемонструвала головний образ показу. Обличчя співачки виглядало максимально природно, навіть попри золото на її віках.

Звичайно, Ріанна не могла відмовити собі в задоволенні використати пісню, яку її коханий A$AP Rocky написав із думками про улюблену жінку у світі. Тож саме під цей трек із провокативною назвою Ріанна відкрила показ. Ще до трансляції шоу Ріанна розповіла, що планує сама з'явитися як модель у сегменті під назвою «Матінка-Природа».
«Я не можу дочекатися, коли люди побачать це. Перша творча річ, яку я створила, після народження дитини».
Попри те, що це вже четвертий показ власного бренду спіднього білизни Ріанні Savage X Fenty, співачка наголосила, що щоразу відчувається особливим.
«Мені подобається бачити нові тіла, нові силуети, нові особистості, нові характери, нові енергії. Я насолоджуюся тим, коли бачу, що людина по-справжньому любить своє тіло, любити собі, і це трапляється іноді, коли вони вдягають Savage. Це так цікаво».
Матінка-Природа: Ріанна відкрила шоу власного бренду Savage X Fenty-Фото 2
 
Для фільмування показу в жовтні у Лос-Анджелесі, Ріанна запросила стати моделями шоу цілу низку відомих моделей та акторів: Кара Делевінь, яка навіть пожертвувала своїми розкішними бровами, та вибілила їх, Сіму Лю, Джоан Смоллс та Джонні Депп. Проте, щодо останнього персонажа питань позбавляється набагато більше, ніж відповідей.
 
У трейлері четвертого показу Savage X Fenty Show Vol. 4 скандальний актер не з'явився, проте на шоу в ролі моделі-камео він все ж таки був. Після цього модель бренду та співак Оллі Олександр заявив, що більше ніколи не носитиме одяг бренду.
 
І слід зазначити, що така принциповість британського музыканта є зовсім не поодиноким випадком. Багатьох здивувала поява Джонні Деппа у Savage X Fenty, перш за все через те, що його судовий процес з Амбер Херд — не така вже й чорно-біла справа, якою здавалася на початку. Проте, то вже зовсім інша історія.
 
Проте, якщо ви хочете подивитись альтернативу «янголам» Victori'a Secret, можете зробити це вже зараз на Prime Video.

Статті на тему