UA
  RU

  Met Gala 2021: Образ Лурдес Леон – гаряча фуксія та блискучі кристали

  Редагувати переклад
  І знаковий елемент будь-якого образу з червоної доріжки дочки Мадонни – волосся на пахвах.
  
  Met Gala 2021: Образ Лурдес Леон – гаряча фуксія та блискучі кристали-Фото 1

  Лурдес Леон поставила собі завдання зробити власне ім'я більш впізнаваним, ніж її мами, і доки дівчина не збирається згортати з обраного шляху.

  24-річна дочка Мадонни з'явилася на головному урочистості моди та краси – балі Інституту костюма 2021 – у сяючій сукні відтінку фуксії від Moschino. І хоча темою щорічного заходу цього разу була американська мода у всіх її проявах, дівчина віддала перевагу італійському бренду. Втім, Лурдес можна зробити поблажку, адже креативним директором модного будинку зараз є уродженець США – Джеремі Скотт.

  Образ Лурдес Леон мав на увазі під собою топ від бікіні та спідницю. Обидва елементи були покриті блискучими блискітками, а додати значущості своєму луку модель і дівчина з обкладинки Vogue вирішила за допомогою знакових beauty-деталей.

  У Метрополітен-музеї на Met Gala 2021 Лурдес з'явилася заради того, щоб зробити гучну заяву: красу можна побачити в найекстраординарніших формах. Так, волосся під пахвами – знакова «фішка» Леон, яку вона активно популяризує.

  Читай також: Кейт Хадсон виходить заміж за Денні Фудзікаву

  Met Gala 2021: Образ Лурдес Леон – гаряча фуксія та блискучі кристали-Фото 2

  NEW YORK, NEW YORK — SEPTEMBER 13: Lourdes Leon attends The 2021 Met Gala Celebrating In America: Лексікон з Fashion на Metropolitan Museum of Art on September 13, 2021 in New York City. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

  Удостоїтися честі з'явитися на наймоднішому урочистості року Леон змогла після того, як вона стала однією з 9 моделей, що прикрасили вересневий номер американського видання Vogue - найважливішого випуску року.

  Що ж до своїх намірів, потенціалу, амбіцій та бажань, то Лурдес досить однозначно дала зрозуміти, що вона не має наміру залишатися в тіні у матері.

  «Люди думають, що я – просто багата дитина без особливих талантів, якій все в житті дістається на тарілочці з блакитною облямівкою. Але я не така», - розповіла 24-річна Лурдес в інтерв'ю для вересневого номера Мода

  Незважаючи на те, що для Лурдес важливо переконатися в тому, що вона йде своїм власним шляхом, дівчина зізнається, що все-таки у неї з матір'ю є спільний інтерес, і це – танці.

  «Мій учитель змусив мене зрозуміти рухи в абсолютно новому ракурсі. Потрібно використовувати своє тіло, щоб визначити місце навколо себе, щоб змінити його. Це найбільша оголена частина експресії».

   

  Статті на тему