UA
RU

Міфологія моди: Знайомство з новим брендом розкішних виробів - Thalie

Талія - це паризький бренд вишуканих шкіряних виробів, що поєднує в собі емпіричну розкіш, інноваційні матеріали та дбайливе ставлення до природи.  

Міфологія моди: Знайомство з новим брендом розкішних виробів - Thalie-Фото 1

Цей інноваційний проект (лауреат премії French FAB) очолює Наталі Діонн (Nathalie Dionne), креативний директор, яка раніше працювала над розробкою екологічно відповідальних колекцій для великих міжнародних і люксових груп. Під час локдауну в районі Пассі, де проживає дизайнер, у неї народжується ідея бренду навіяна відродженням 16-го округу, багатого на культурну спадщину. 

Читай також: JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store

Міфологія моди: Знайомство з новим брендом розкішних виробів - Thalie-Фото 2

Барельєф з міфологічним мотивом, що входить до ансамблю Токійського палацу, одного із символів 16-го округу Парижа, розповідає історію музи Талії (Thalie), ім'я якого носить бренд. Цей простір став місцем проведення зйомки з французькою актрисою Агатою Максимовою (Agatha Maskimova) фотографом Ольгою Гасньє (Olga Gasnier).  

Міфологія моди: Знайомство з новим брендом розкішних виробів - Thalie-Фото 3

Колекція Sushi, натхненна модернізмом 1930-х років, виготовлена ​​з Squama Lux, переробленої шкіри лосося, перетвореної на французькому шкіряному заводі ICTYOS у фірмові, легко відомі вироби бренду.  

Thalie очолює шлях до екологічної розкоші. Ви можете дізнатися про бренд на сайті www.thalieparis.com та @thalieofficial в Instagram. Доставка лімітованої колекції Sushi доступна по всьому світу. 

Міфологія моди: Знайомство з новим брендом розкішних виробів - Thalie-Фото 4

кредити 

Thalie Paris http://thalieparis.com/ 

https://www.instagram.com/thalieofficial/ 

Model Agatha Maskimova https://www.instagram.com/darinagata/ 

Photographer Olga Gasnier https://www.instagram.com/olga.gasnier/ 

Статті на тему