UA
  RU

  MIND MAPPING: Рекламна кампанія MIU MIU весна-літо 2021

  Редагувати переклад
  Учасниці кампанії MIND MAPPING - спільнота нонконформісток з яскравою індивідуальністю, що створює образ колекції MIU МІУ весна-літо 2021, зображений фотографом СТИВЕНОМ МЕЙЗЕЛЕМ. 

  MIND MAPPING: Рекламна кампанія MIU MIU весна-літо 2021-Фото 1

  ЕЛІСОН насамперед займається живописом, проте також працює з арт-об'єктами, плакатами та інсталяціями. Хлоя зараз намагається отримати ліцензію пілота. ЕММА – акторка, відома роллю принцеси у популярному серіалі. КЕЛСІ ЛУ почала вчитися музиці у віці 6 років, вона грає на фортепіано, скрипці та віолончелі. ТОПСІ отримує радість від роботи із глиною так само, як і від кар'єри моделі. 

   

  MIND MAPPING: Рекламна кампанія MIU MIU весна-літо 2021-Фото 2

  MIND MAPPING: Рекламна кампанія MIU MIU весна-літо 2021-Фото 3

  Незвичайні жінки у звичайній домашній обстановці: таємнича та багатогранна британська актриса Емма Коррін; різнобічна канадська мультимедіа-художниця Еллісон Кац; всесвітньо відома американська співачка Келсі Лу, що грає на різних музичних інструментах; та привабливі моделі Хлоя та Топсі. Кожна учасниця представлена ​​у двох портретах, що відображають її вроджену індивідуальність: один постановочний і витриманий, а інший — особистий, начебто кожна з них була випадково відбита у своїй спальні. Жінка та різні сторони її характеру. 

  MIND MAPPING: Рекламна кампанія MIU MIU весна-літо 2021-Фото 4

   

  MIND MAPPING: Рекламна кампанія MIU MIU весна-літо 2021-Фото 5

  Взаємно доповнюють і контрастують, гармонійні, але водночас парадоксальні двоїсті грані — кожна пара фотографій вступає в діалог один з одним і з глядачем. Це своєрідні вікна у світи багатьох жінок MIU МІУ - карти їхніх думок.

  Статті на тему