UA
  RU

  Міранда Керр розповіла про свої стосунки з екс-чоловіком Орландо Блумом та Кеті Перрі

  Редагувати переклад
  Знаменитості показують стандарт справжньої дружби.
  
  Міранда Керр розповіла про свої стосунки з екс-чоловіком Орландо Блумом та Кеті Перрі-Фото 1

                                                                                             Instagram/@mirandakerr

  Через 8 років після розлучення, Міранда Керр та Орландо Блум підтримують дружні стосунки. Їх об'єднує не лише загальний 10-річний син Флінн, а й нинішня дружина актора — Кеті Перрі.


  У недавньому інтерв'ю у подкасті Moments with Candace Parker 36-річна модель зізналася, що дуже потоваришувала зі співачкою і їм подобається проводити час разом:

  Я її люблю. Можу з твердою впевненістю сказати, що навіть більше, ніж отця Флінна. Орландо мені, швидше, нагадує настирливого брата, з яким Кеті успішно допомагає справлятися.


  - пожартувала в ефірі Керр.

  Модель та актор прийшли до рішення, що мають зберегти дружні стосунки заради їхнього спільного сина. Тому у знаменитостей не виникло проблеми, як організувати проведення часу з дитиною: вони разом гуляють і відвідують важливі заходи. Кетті також завжди підтримує їхні сімейні традиції. Співачка згадувала, що батьковий досвід її чоловіка допоміг швидше увійти в робочий лад після народження їхньої доньки Дейзі, якій зараз 11 місяців.

  Міранда Керр розповіла про свої стосунки з екс-чоловіком Орландо Блумом та Кеті Перрі-Фото 2

                                                               Кеті Перрі, Орландо Блум, Флінн

  У подкасті Міранда згадала, що Перрі їй сподобалася з першої зустрічі:


   Якось Орландо запросив мене в гості, де вже була Кетті і ми з нею одразу потоваришували. Я спостерігала, як вона ставитися до мого сина і це було чудово: вона не намагалася бути йому мамою - вони веселилися і дуріли біля басейну. А потім ми пішли на якусь вечірку і це було чудово,

  - Зізналася модель.

  Нагадаємо, що Міранда Керр вже чотири роки одружується з мільярдером Еваном Шпігелем, якому вона народила двох синів.   Статті на тему