UA
RU

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis

Редагувати переклад

Памела Андерсон разом із брендом Frankies Bikinis випустила колекцію купальників. У цих речей — всі шанси стати зірками нового пляжного сезону. 

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 1

Памела Андерсон стала світовою зіркою завдяки серіалу «Рятівники Малібу». Акторка більшість часу грала у костюмі рятівниці — червоному купальнику. Проте вона ніколи не створювала і не випускала жодної колекції пляжного одягу. Хоча ця ідея й лежала на поверхні. 

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 2

Акторка, звичайно, мала пропозиції, але справу до кінця змогла довести засновниця марки Frankies Bikinis Франческа Айелло. Якось вона зробила купальники і просто засунула зразки до поштової скриньки Андерсон. В результаті з’явилася колекція Pamela Anderson x Frankies Bikinis. 

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 3

На сайті бренда зазначено, що історія цієї співпраці почалася багато років тому в невеликій пляжній спільноті Малібу. Франческа Айелло зростала разом із синами Памели Андерсон і Томмі Лі.

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 4

«В колекції представлені комплекти мікробікіні, виразні аксесуари і купальники. Речі із м’яких тканин і з веселими принтами, які відображають любов Памели до природи, тварин і романтики», — йдеться на сайті.

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 5

Ціни на колекцію — від 80 доларів. Головним хітом має стати червоний купальник — точнісінько такий, який носила Сі Джей Паркер, героїня Памели Андерсон у «Рятівниках Малібу». Він коштує 195 доларів.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Frankies Bikinis

Читайте також: ПРИБУЛЬЦІ В КУПАЛЬНИКАХ: НОВА РЕКЛАМА КІМ КАРДАШ’ЯН

 

Статті на тему