Edit page title Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis
Edit meta description Памела Андерсон разом із брендом Frankies Bikinis випустила колекцію купальників, які мають усі шанси стати зірками нового пляжного сезону.

Close edit interface
UA
RU

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis

Редагувати переклад

Памела Андерсонразом із брендом Frankies Bikinisвипустила колекцію купальників. У цих речей — всі шанси стати зірками нового пляжного сезону.  

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 1

Памела Андерсон стала світовою зіркою завдяки серіалу «Рятівники Малібу». Акторка більшість часу грала у костюмі рятівниці — червоному купальнику. Проте вона ніколи не створювала і не випускала жодної колекції пляжного одягу. Хоча ця ідея й лежала на поверхні. 

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 2

Акторка, звичайно, мала пропозиції, але справу до кінця змогла довести засновниця марки Frankies Bikinis Франческа Айелло. Якось вона зробила купальники і просто засунула зразки до поштової скриньки Андерсон. В результаті з’явилася колекція Pamela Anderson x Frankies Bikinis. 

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 3

На сайті бренда зазначено, що історія цієї співпраці почалася багато років тому в невеликій пляжній спільноті Малібу. Франческа Айелло зростала разом із синами Памели Андерсон і Томмі Лі.

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 4

«В колекції представлені комплекти мікробікіні, виразні аксесуари і купальники. Речі із м’яких тканин і з веселими принтами, які відображають любов Памели до природи, тварин і романтики», — йдеться на сайті.

Модні купальники нового пляжного сезону: Pamela Anderson x Frankies Bikinis-Фото 5

Ціни на колекцію — від 80 доларів. Головним хітом має стати червоний купальник — точнісінько такий, який носила Сі Джей Паркер, героїня Памели Андерсон у «Рятівниках Малібу». Він коштує 195 доларів.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Frankies Bikinis

Читайте також: ПРИБУЛЬЦІ В КУПАЛЬНИКАХ: НОВА РЕКЛАМА КІМ КАРДАШ’ЯН