UA
RU

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі

Редагувати переклад
Класика жанру – біла сорочка, базова футболка, а також ще кілька несподіваних придбань. 
Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 1

info@imaxtree.com

Хвороба сучасного суспільства — загальна, повальна та абсолютно безпринципна толерантність. Не важливо, що ти насправді думаєш, якщо ставишся з однаковою пошаною і до людей, які обрали для себе любити партнерів не протилежної, а своєї статі; до тих, що хоч трохи відрізняються за зовнішніми ознаками, або до тих, хто називають себе не він чи вона, а вони. У ХХІ столітті справді час навчитися поважати інших особистостей, і перестати зважати лише на власний егоїзм. Ось тільки й переходити за рамки дозволеного мораллю та особистою принциповістю теж не слід.  

Благо, що подібна лінія поведінки не поширюється на пристрасть жінок запозичувати речі з гардеробу своїх половин, братів або батьків. У світі, де хлопець з'являється на обкладинці глянсового журналу у сукні з оборками та рюшами, треба перестати думати про колишні правила та задоволення.  

Якщо ви досі не навчилися моді позагендерної, андрогінної — називайте, як вам заманеться, пропонуємо список тих актуальних виробів, які необхідно купувати в чоловічому відділі. Головне, щоб костюм сидів? Тоді й шукати його треба у правильних місцях. 

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 2

info@imaxtree.com

Біла сорочка 

Особливою шанувальницею білих сорочок, які вона запозичує в гардеробі свого чудового чоловіка, є Вікторія Бекхем. Завдяки вишуканому почуттю стилю та вмінню облагороджувати навіть найсуперечливіші вироби Віккі стала сучасною іконою моди. Якщо ви плануєте повторити її улюблену цибулю, в якій головний акцент поставлений на маскулінність білої сорочки, то й купувати її варто у чоловічому відділі. Тільки там ви знайдете правильний oversize без незручних, сковуючих руху манжетів і аж надто жіночних підтекстів. 

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 3

Футболка 

Базова річ, яку можна надіти в комбінації з будь-яким допоміжним виробом. З джинсовою міді-спідницею, сарафаном, під піджак або в парі з корсетом - краще і універсальніше Біла футболка дизайнери ще нічого не придумали. Якщо бажаєте відшукати виріб, який не буде стовбичитися, обтягувати всі не найвигідніші частини тіла, а також зможе подарувати таку модну свободу і недбалість, шукайте тренд у чоловічих магазинах. 

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 4

Бомбер 

Пропонуємо вам провести власне розслідування. Подивіться, як безглуздо виглядають жіночі занадто короткі, облягаючі та незграбні бомбери на тлі маскулінних варіантів. Для того, щоб побудувати все ще актуальний негабаритний-Дух вашої цибулі, необхідно підбирати вироби з характером. Чоловічі бомбери — масивні, об'ємні та лаконічні виглядають на тлі розшитих квітковим орнаментом вишуканіше та серйозніше. 

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 5

піджак 

Не лише в офіс, а й як базовий елемент повсякденного образу. Він повинен бути навмисне вільним і масивним. Якщо здається, що ви буквально потопаєте в ньому, то знайте – ви знайшли найвірніший варіант. Проте, зверніть увагу: плечі повинні сидіти ідеально, тому вибирайте хоч і чоловічі блейзери, але відповідних розмірів. 

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 6

info@imaxtree.com

Читай також: Джейк Джілленхолл порушив тишу, і нарешті прокоментував новий альбом Тейлор Свіфт 

Сорочка з принтом 

Звичайно, в першу чергу йдеться про ті, що прикрашені картатим візерунком. Такі почали набирати популярності рівно рік тому, але досі продовжують красуватися як якщо не головних героїв стрітстайл-хронік, то хоча б впевненого другого складу. Якщо не бажаєте задовольнятися прикрашеними банальними фрагментами жіночності сорочками, загляньте в чоловічий відділ. Обіцяємо, ви будете приємно вражені. 

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 7

info@imaxtree.com

Світшот/поло 

Так, вони втратили свою затребуваність, але як кежуал-Доповнення досі зустрічаються навіть у гардеробі закоренілих модниць. Якщо вас завжди засмучувало те, що жіночі світшоти обтягують не найсимпатичніші зони, та й виглядають не так вже й вільно, як хотілося б, виберіть щось із чоловічого відділу. Ви відразу відчуєте, наскільки крихкішою і витонченішою ви стали в правильному обрамленні.  

Модний злочин: Який одяг потрібно купувати у чоловічому відділі-Фото 8

info@imaxtree.com

Джинсова куртка 

Упевнені, ви не раз заходили в магазин, сподіваючись купити вічно актуальну об'ємну джинсову куртку, але виходили розчарованими. Не варто злитися на власну примхливість, адже справа зовсім не у вашому характері. В якості альтернативи приміряйте чоловічу джинсування, і зрозумієте, що саме "повітря" не вистачає жіночим варіантам, які ніби пишаються приставкою oversize. 

Раніше жінки могли з упевненістю сказати, що вони можуть запозичити чоловічий одяг, що вигідно та відрізняло їх від протилежної статі. Адже хлопці не мали змоги заявити, що вечірня сукня їм теж хотілося б приміряти, і, можливо, на них вона виглядала б навіть красивіше. З появою на червоних килимових доріжках чоловіків на чолі з Біллі Портером, одягнених у жіночі образи, ситуація різко змінилася. Ось тільки право жінок носити одяг сильної статі вже давно здається не винятком, а правилом. 

Статті на тему