UA
RU

Модний будинок Зака ​​Позена врятований від закриття

Редагувати переклад
Модний будинок буде на ринку. 

Модний будинок Зака ​​Позена врятований від закриття-Фото 1

Як повідомляє WWD З посиланням на свої джерела, однойменний бренд Зака ​​Позена врятований від закриття. Все тому, що компанія Centric Brands, до якої входять більше ста модних рітейлерів, придбала на аукціоні його торгову марку та права на інтелектуальну власність, яку раніше зробили. 

В даний час обговорюється і участь Зака ​​Позена у подальшому розвитку бренду та випуску нових колекцій. Зараз же 39-річний американський дизайнер розробляє відповідні умови для співпраці з компанією Centric Brands. 

Читайте також: Зірка TikTok стала новою особою Сeline

Нагадаємо, 1 листопада Зак Позен офіційно повідомив про закриття модного будинку через брак часу для того, щоб знайти правильних стратегічних партнерів:

Ми з партнерами постаралися зробити все в межах наших можливостей, щоб знайти рішення та продовжувати свою діяльність. Мені забракло часу. 

Ще юний дизайнер заснував свій однойменний бренд у 2001 році, і відразу ж заслужив звання талановитого молодого модельєра. У колекціях Зака ​​Позена були присутні як і повсякденні речі, так і вбрання для килимових доріжок. Свого часу одяг дизайнера носили Мішель Обама, Ріанна, Емілі Ратаковські, Ума Турман та Гвінет Пелтроу. 

Статті на тему