UA
RU

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" 

Редагувати переклад
Вдамо, що подібного ми ніколи раніше не бачили? 
Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 1

Хто керує складним процесом відбору трендів та їх сходженням на п'єдестал? З якою швидкістю можна сказати, що певна модель зможе завоювати популярність серед споживачів? І хто саме вирішує, що той чи інший виріб гідний захоплення? 

Після гучної заяви Демни Гвасалії, Здійсненого в 2014 році в рамках власного модного шоу, всі інсайдери індустрії зрозуміли, що fashion -Світ більше ніколи не буде колишнім. Раніше тренди виходили на вулиці. Тепер все відбувається з точністю до навпаки.  

Хіба могли ми ще хоча б п'ять років тому уявити, що у колекції Dior може виникнути справжній маргінал світу моди. Виріб, з якого посміювалися критики, стилісти, а глянцеві вироби важливо записували в “антитренди”. Звичайно, йдеться про пуховика — надійного та перевіреного друга, який виручить у будь-яку незрозумілу ситуацію.  

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 2

 

Тепер навіть найризикованіший образ має право на життя, адже його володарка і укладачка не боїться показувати свою індивідуальність. Ключ до успіху в тому, щоб розуміти, які саме думки та емоції ви транслюєте за допомогою одягу. 

У сезоні осінь-зима 2021/22 пуховик або дутий жакет може послужити синонім до ряду асоціацій, серед яких войовничість і космічність займають передові позиції. Розглядаємо 9 найактуальніших моделей пуховиків поточного сезону і визначаємо фаворитів, перевірених часом. 

 

 

Читай також: Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 3

info@imaxtree.com

 

Класика 

Якщо ви волієте триматися золотої середини, не виходити на перший план, а лише здалеку спостерігати за тим, що відбувається, то у нас є для вас рішення. Зверніть увагу на пуховики з колекцій Stella McCatrney - практичність не може виглядати нудно, якщо ви продумаєте хитромудрі деталі. Що це буде — додатковий обсяг чи розписні візерунки — вирішувати лише вам. 

 

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 4

Спорт 

Символ елегантності в особі модного будинку Louis Vuitton пропонує доповнити свою колекцію верхнього одягу спортивним екіпіруванням. В об'ємному пальті білого відтінку легко злитися з пейзажем Альп або Аспена, а також просто замаскуватися під модницю, яка не боїться приймати непрактичні рішення. 

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 5

Надано прес-службою

 

Якщо ж вам хочеться навіть узимку виблискувати та запалювати, але депресія не відпускає, виправити ситуацію пропонує бренд MSGM. Їхні яскраві пуховики з блискучими вставками нагадують про те, що радіти необхідно кожну мить життя. І навіть серед сумної та морозної зими. 

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 6

 

симбіоз 

 

В образі бренду Жарко вгадується невизначеність сучасної людини. Стільки варіантів, можливостей, шансів - як же встигнути скрізь і досягти успіху у всьому? З погляду моди можна лише посміятися з необхідності контролювати хоча б ті аспекти життя, які ще піддаються контролю. А вибирати зовсім необов'язково. Навіщо, якщо завжди є можливість створити стильний колаж чи карту бажань? 

 

Читай також: Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 7

info@imaxtree.com

 

Обсяги 

Якщо поки ви не змогли звикнути до думки, то тепер пуховики носять абсолютно всі верстви населення, можете замаскувати тренд під улюблений жакет. Об'ємність піджака та яскрава клітка виглядають надто гіпертрофованоАле саме в цьому і полягає іронія індустрії моди. 

Модний прогноз: 5 найактуальніших моделей пуховиків на сезон "осінь-зима 2021/22" - Фото 8

 

Ретро 

Класична форма та вінтажний флористичний принт – дута куртка від українського бренду Zharko передбачає вміння посміятися з себе. І, звичайно, над тими правилами, що панують у суспільстві. Якщо ви маєте намір зберігати стоїчну особу навіть серед хаосу, то краще і светр підбирати аналогічний, розвиваючи тему оновленого "костюму-двійки". 

Вашу лояльність до різних моделей пуховиком та дутих пальто можна пояснити не лише прагненням до комфорту та затишку. Адже насамперед подібні вироби говорять про вашу практичність та неготовність ризикувати. Що може бути простіше, ніж надіти улюблені джинси, теплий светр і накинути обгортну зверху куртку?  

Подібний образ не має на увазі півтонів, післяслів або прихованих смислів. Все гранично ясно і просто: стилю ви віддаєте перевагу зручності. Однак, принадність сучасної моди полягає в тому, що тепер навіть за допомогою пуховика можна висловити свою життєву позицію. Войовничу, іронічну чи прагматичну — наскільки відверто ви зможете розповісти, що у вас на душі? 

 

Статті на тему