UA
  RU

  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ НА МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio

  Редагувати переклад
  Українська мода — унікальне та несхоже на інші прототипи культурне явище, гідне вивчення та глибокого аналізу. Національні дизайнери кожен у своєму індивідуалізмі створює неповторну бібліотеку "вибраних творів".
   
  Кожна колекція як заплутаний роман має і містифікації (деталі, аксесуари), і неквапливу розповідь (відтінки, фасони). Найчастіше визначити задум колекції без попереднього прочитання хрестоматії (прес-релізу) складно, але вивчати нововведення найлогічніше за допомогою оригіналів.
   
  У рамках нової рубрики “Модний сюжет” Marie Claire та fashion-редактор Ганна Вакуленко спілкується з українськими дизайнерами, обговорюючи нові колекції з погляду літературно-смислового аналізу. Головні персонажі, фабула та кульмінація: для того, щоб розуміти моду, необхідно говорити однією мовою з її творцем.
   
  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 1
   
  Першою героїнею нової рубрики стала остання колекція бренду LAKE Studio "The CELL".
   
  Експозиція. Що стало натхненням для вашої колекції?

  Новий реліз Lake studio присвячений стану спокою та безтурботності, яке знаходить лише при єднанні з природою. Назва колекції «На клітинному рівні» асоціативна: істинна гармонія можлива, коли клітини тіла вібрують на одній частоті із клітинами природи. Досконалість форм природи завжди служили джерелом натхнення для нас: кольори, пропорції, фактури можна легко прочитати у колористиці та силуетах бренду.


  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 2

  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 3


  Читай також: Тейлор Свіфт повторила "сукню помсти" принцеси Діани 

  Головні персонажі. Які деталі чи аксесуари роблять вашу колекцію несхожою на інші, і що вони означають?

  Однією з ключових рис кожної колекції Lake studio є принти, розроблені індивідуально для кожного сезону. В останньому релізі їх створила арт-ілюстратор Даша Ганненко, технікою якої характерні навмисна необережність контурів, орнаментальність та симетрія зображень. Струменеві сукні та топи колекції усипані квітами хризантем, зображеннями водяних лілій та хвойних гілок. Лінійкою аксесуарів ми також хотіли наголосити на природних формах. У колекції ви знайдете сережки з перлами у формі застиглої краплі, асиметричні кольє з позолоченими намистинами неправильної форми, що нагадують кору дерева, а також підвіси з каменем «котяче око» медових та трав'янистих відтінків.


  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 4

  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 5

  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 6  Розвиток дії. Давайте поговоримо про відтінки та тканини. Які матеріали та гамма кольорів присутні в колекції, і який посил ви хотіли передати за їх допомогою?

  Колірна гама останнього релізу продумана до дрібниць. Земляний коричневий, бежево-сірий, глибокий синій і трав'янистий зелений з акцентною фуксією переносять нас у хвойний ліс, у глушині якого сховалося озеро з лататтям і квітковими галявинами навколо.


  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 7

  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 8

  кульмінація. Який момент створення колекції був найнапруженішим чи найскладнішим?


  У кожній колекції найбільш хвилюючий момент пов'язаний із пошуком ідеї. Але, як правило, тема та натхнення самі знаходять нас, раптово. Наступний етап - пошук фактур, силуетів, палітри кольорів - це один потік, в який вкладається максимальна кількість праці та часу. Не менш важливий момент - це презентація, занурення у стан та ідею колекцію. Наші клієнти щоразу з нетерпінням чекають цього моменту, адже важлива не лише річ, а енергія, яка в неї вкладена.

  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 9

  МОДНИЙ СЮЖЕТ: РОЗМОВА З УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ МОВИ ОРИГІНАЛУ — БРЕНД LAKE Studio-Фото 10

  Lake studio - це інтелектуальна мода: про глибину та вібрації, які кодом закладені в кожній нашій речі, про спадковість - технік, крою, тканин - для наступних поколінь, і звичайно ж про бездоганність силуетів, актуальних поза часом.

  Статті на тему