UA
RU

На кого передплатити: Гламурні бабусі з Instagram

Редагувати переклад

Хіба ж можна цих дівчат списувати з рахунків?

Сьогодні святкують Всесвітній день бабусь та дідусів. Вони з дитинства — наші покровителі, захисники та найдобріші люди, які не журять, а лише заохочують і люблять усім серцем. Втім, і людям старшого покоління є чим здивувати молодь. Героїні нашого сьогодення довели це на особистому досвіді.

Лін Слейтер, 67 роки

На кого передплатити: Гламурні бабусі з Instagram-Фото 1

Акаунт у Instagram: @iconaccidental

Мені не 20. Я не хочу, щоб мені було 20, я страшенно крута. Ось що я гадаю, коли виставляю фотографію. 

Важко уявити, що професор із Фордемського університету стане блогером, моделлю та іконою стилю. Але це сталося. І сталося у тому віці, коли багато хто готується вийти на пенсію. Лін завела обліковий запис під назвою Accidental Icon і перманентно радує своїх передплатників складними образами в Comme des Garçons, Yohji Yamamoto, Martin Margiela. 

Наразі на Слейтер підписано понад 500 тисяч.

Доррі Якобсон, 86 роки

На кого передплатити: Гламурні бабусі з Instagram-Фото 2

Акаунт у Instagram: @seniorstylebible

Ви не повинні бути ідеальними, щоб бути впевненими в собі. Ви все ще можете носити декольте. 

83-річна Доррі з Лас-Вегаса в молодості була «зайчиком» Playboy, але через природні обставини їй довелося перекваліфікуватися на блогера. Зараз головне її захоплення – це блог Senior Style Bible. Хочемо віддати належне зовнішньому вигляду Доррі — жінка не пішла шляхом більшості своїх колег і вирішила протистояти старості здоровими методами — правильним доглядом та спортом. 

Читай також: Small Talk: Анастасія Бабенко, українська режисерка

Дженні Кі, 74 рік

На кого передплатити: Гламурні бабусі з Instagram-Фото 3

Акаунт у Instagram: @jennykeeoz

Ми не будемо маленькими старенькими з блакитним волоссям, яке сидить у будинках для людей похилого віку. 

Дженні 71 рік. Вона є художником і заробляє життя тим, що продає яскраві кардигани і шовкові хустки власного виробництва. Її яскравий стиль є віддзеркаленням внутрішнього світу. Кі продовжила цитату: «Якщо ми і опинимося в будинку для людей похилого віку, то з марихуаною, корисною їжею та власним почуттям стилю». 

Сара-Джейн Адамс, 66 роки

На кого передплатити: Гламурні бабусі з Instagram-Фото 4

Акаунт у Instagram: @saramaijewels

Ми — покоління Жермен Гріг (англійська письменниця та феміністка, — прим. ред.), і ми не підемо тихо. Я досі воюю у війну, яку воювала у 14 років. 

Сара-Джейн використовує Instagram як майданчик для самовираження та презентації своїх ювелірних прикрас. Літня модель згадує, що була панком, а раніше — хіпі. Тепер вона об'єднала ці дві культури та співає оди 60-м у своєму акаунті. Сама себе Адамс називає «обманщицею, руйнівницею, дизайнером, ювеліром, авантюристом та справжньою». 

Підписуйтесь швидше та отримуйте свою порцію натхнення щодня!

Статті на тему