UA
RU

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021  

Редагувати переклад
Вивчаємо переваги нових форматів “ugly shoes”, та з'ясовуємо, що цікавіше – елегантна класика або гостромодні гібриди. 

Якщо ви стежите за модними блогерами, світським життям вітчизняних та зарубіжних селебріті, трендами з подіумів, то точно знаєте, що актуально носити те, що відгукується теплом у вашому серці. Чи то хіти 2000-х, які у 2021 році як ніколи не підйому, чи ретро-акценти з 1970-х, у яких заграє з публікою Дженна Коулман у новому серіалі “Змій”. У вашому гардеробі може бути місце і наївним презентам, вивченим з відчайдушної бунтарської молодості, і запозиченням з гардеробів ваших батьків і дідусів. Втім, якщо ви боїтеся помилитися, пропонуємо познайомитись із майже десятком взуттєвих трендів, які у 2021 році вже просто не можна ігнорувати. 

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 1

info@imaxtree.com

Мутації 

Нині нікого не здивувати найдивнішими трендами взуттєвими — нехай навіть вони здаються абсолютно божевільними. Гібрид човна і шкарпетки - фірмовий штрих бренду Balmain, який продовжує бути актуальним. Якщо раніше ви не наважувалися приміряти настільки особливе взуття, у 2021 році, залишивши позаду всі стереотипи та попередження, радимо подолати нарешті взуттєві комплекси. 

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 2

Стрічки та шовку 

Якщо нововведення та бажання вразити нестандартною формою також далекі від вас, як Місяць від Землі, зверніть увагу на більш елегантне взуття. Класичний квадратний підбор з 1990-х та стрічкові плетиви – не надто практичний вибір, але однозначний натяк на аристократичність вашого стилю. 

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 3

info@imaxtree.com

Закони моди 

І знову ми повертаємось до гучних “ugly-shoes”. Влітку 2021 вони набувають вигляду «батькових сандалій», які в далекі 1990-ті більшість чоловіків воліли носити в парі зі шкарпетками. Втім, такі любителі бути “на стилі” існують і зараз. Подібний фасон у дусі Hugo Boss органічно виглядатиме з повітряними сукнями та будь-якими комбінаціями з білою сорочкою.  

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 4

info@imaxtree.com

Білі ночі 

Ідеальне взуття для далеких туристичних маршрутів, як і відпочинку в межах рідного міста, — класичні білі кросівки. "Підвищений" їх темперамент, що виражається в об'ємній підошві, обов'язково підніме ваш стиль на новий рівень. Як і нестандартне розміщення шнурівки та зухвалість, з якою ви носите головний літній відтінок. 

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 5

info@imaxtree.com

Тонка душа 

Здивувати в'єтнамками у сучасному світі вже точно нікого не вдасться. Але, що, якщо це буде якийсь мікс збруї та улюбленого пляжного взуття? У бренду Coperni з'явилися запаморочливі моделі, які змушують розглядати конструкцію у пошуку відповіді на питання, як працює фантазія у творчих людей. Пропонуємо, і вам поставитися цим питанням. 

Читай також: Ікони стилю: Беремо на озброєння вміст гардеробів сестер Олсен

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 6

info@imaxtree.com

Рибальські снасті 

Кілька днів тому Меган Фокс вразила громадськість чином, у якому вона розгулювала вулицями міста після повернення з чергової фотосесії. Джинси, блейзер і оголене тіло? Ні, просто топ, створений за мотивами рибальської снасті з інкрустаціями кристалів. Естетика любителів у ранній тиші половити карасів актуальна й у межах взуттєвих трендів. Придивіться до зручних балеток з нової колекції Dior – легкість та особлива символіка у найкращих проявах класики жанру. 

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 7

info@imaxtree.com

Фігурні вироби 

Простота ліній, але обов'язкова "родзинка" у вигляді майстерно вирізаного підбора - той тренд, який дозволить у будь-якій ситуації залишатися впевненою у собі. Стильна вечірка, обов'язковий похід до офісу або навіть літнє розслаблене побачення у новому барі — подібне взуття прийде до місця скрізь. Завдяки своїй універсальності босоніжки, як із літньої колекції 2021 бренду Salvatore Ferragamo, націлені опинитися у вашому гардеробі з усіма своїми внутрішніми резервами актуальності. 

На повному ходу: 8 найактуальніших трендів літа 2021 - Фото 8

info@imaxtree.com

Народні мотиви 

Dior пропонує згадати часи, коли наші з вами предки розгулювали безкрайніми українськими просторами у взутті, яке створювали з дарів природи. Звичайно, ми не пропонуємо вам плести сандалі з рафії власноруч, але надихнутися етно-мотивами рекомендуємо. 

Статті на тему