UA
RU

Наомі Кемпбелл з'явилася на обкладинці глянцю в парі з новонародженою донькою 

У травні легендарна модель 1990-х заявила, що вона стала мамою вперше. 

Складно було уявити, що найскандальніша, експресивна та вільнодумна модель епохи “героїнового шику” вирішить стати матір'ю. З огляду на те, як часто поводилася Наомі Кемпбелл, ми маємо на увазі, звичайно, скандали та майже судові розгляди, здавалося дивним, що така жінка захоче мати дітей. Однак, ніщо не вічне під місяцем, і ось минулого року Наомі стала матір'ю. 

Наомі Кемпбелл з'явилася на обкладинці глянцю в парі з новонародженою донькою.

Naomi Campbell British Vogue March 2022
CR: Steven Meisel

Тепер 51-річна модель з'явилася на обкладинці березневого номера Vogue разом зі своєю донькою, розповівши в інтерв'ю, як вона звикає до нової ролі мами. Разом із 9-місячним малюком Наомі Кемпбелл виблискує на розвороті журналу, а також ділитися подробицями більше не самотнього життя. 

У травні, коли Кемпбелл заявила про те, що у неї з'явилася дочка, модель поділилася декількома деталями того, як дівчинка опинилася у її житті. 

"Вона не була вдочерєна - це моя дитина", - розповіла модель в інтерв'ю для Vogue, додавши, що зовсім небагато людей знали про те, що Наомі готується стати матір'ю.

«Можу порахувати на пальцях однієї руки, скільки людей знало, що вона в мене є. Але вона є найбільшим благословенням, яке я могла собі уявити. Вона – найкраще, що я коли-небудь робила”.

Наомі Кемпбелл з'явилася на обкладинці глянцю в парі з новонародженою донькою.

Naomi Campbell British Vogue Cover March 2022
CR: Steven Meisel

Незважаючи на те, що багато хто навіть не здогадувався про те, що Кемпбелл планує стати матір'ю, сама модель стверджує, що вона завжди знала, що одного разу в неї з'явиться дитина. 

Читай також: До Дня святого Валентина Netflix випустив новий трейлер "Бріджертонів" 

«Це найбільша радість, яку я могла собі уявити. Мені пощастило, що вона в мене, і це знаю”. 

Коли ж жінку запитали, чи планує вона збільшувати кількість членів своєї сім'ї, то Наомі загадково натякнула, що вона зовсім не проти такого розкладу подій. 

Щодо досвіду материнства, то Кемпбелл стверджує, що вона сама знову почувається дитиною, дорослішаючи разом зі своєю донькою. 

«Я читаю віршики, граю та дізнаюся про величезну кількість нових іграшок, які існують у цьому світі. А ляльки якісь! Речі, про які я не наважилася б мріяти”. 

Щодо сюрпризів материнства, то Кемпбелл відповіла, що тепер вона усвідомила, що її донька завжди має бути на першому плані. 

“Все, що я роблю – для неї. Це так абсолютно самовіддано, чи не так?”. 

 

 
 

Статті на тему