UA
  RU

  Наомі Кемпбелл пожертвувала коханням заради кар'єри – визнання легенди

  Редагувати переклад
  «Я сильна, але також чуттєва і знаю, що у відносинах треба йти на компроміси».
  
  Наомі Кемпбелл пожертвувала любов'ю заради кар'єри – визнання легенди.

  Наомі Кемпбелл відверто розповіла про баланс між роботою та особистим життям. 51-річна супермодель стала героїнею обкладинки та історії нового номера журналу Cut, тому поділилася з виданням своїм досвідом життя в статусі модної ікони.

  «Моя жертва – пошук своєї родинної душі, який тебе розумітиме. Це відчуття, коли ти усвідомлюєш, що він дивиться на тебе так, ніби ти сильна. Я сильна, але також чуттєва і розумію, що у відносинах необхідно поступатися».

  Модель, яка ще у 1990-х здобула славу скандалістки та капризниці, з якою складно працювати, також поділилася своїми думками щодо свого особистого зростання.

  «Мене більше не лякає можливість подивитися на себе в дзеркало, і побачити ту, якою я є. Звичайно, коли я була молодша, я не завжди правильно використовувала свою силу. Щоб зрозуміти це, необхідно стати дорослішим».

  На сьогодні Наомі Кемпбелл каже, що бути в оточенні її улюблених людей – її пріоритет.

  Читай також: Батько-маніяк: Вийшов трейлер третього сезону серіалу «Ти»

  «Бути зі своїми коханими, і насолоджуватися кожним якісно проведеним моментом із ними. Я хочу, щоб мої друзі розцвітали. Тобі завжди хочеться захистити тих, кого любиш. І найважливіше – те, що коли мені потрібна допомога чи настанови інших людей, я завжди насамкінець дякую їм. Ніколи не знаєш, коли ця ж людина знадобиться тобі знову».

  Наомі Кемпбелл пожертвувала любов'ю заради кар'єри – визнання легенди.

  CREDIT: CAMPBELL ADDY/THE CUT

  Нагадуємо, що раніше цього року супермодель здивувала своїх фанатів, коли розповіла, що народила доньку.

  «Маленьке чарівне диво обрало мене своєю мамою. Я так задоволена, що в моєму житті тепер є ця ніжна душа. Я не маю слів, щоб описати зв'язок довжиною в життя з цим ангелом. Немає більшого кохання».

  У понеділок Кемпбелл в інстаграмі поділилася новою обкладинкою, а також подякувала команді, яка допомогла втілити у життя фотосесію. Модель зробила акцент на тому, наскільки важлива багатокультурність і багатонаціональність у модній індустрії.

  «Я пишаюся всією командою. Я можу порахувати на пальцях однієї руки кількість зйомок, де вся команда була такого ж кольору, як я. І ось через 35 років це нарешті сталося. Я не знаю, чи стрибати від радості чи плакати, але всі, хто мене знають, розуміють, що попереду нові досягнення. Ми займаємо заслужені та відвойовані позиції».

   

   

  Статті на тему