UA
RU

Назад у майбутнє: Алісія Сільверстоун відтворила сцену із легендарних «Дурноголових»

Редагувати переклад

Зірки фільму «Дурноголові» сумують за минулим, проте роблять це неймовірно стильно.

Назад у майбутнє: Алісія Сільверстоун відтворила сцену із легендарних «Дурноголових»-Фото 1

Погодьтеся, відчувати ностальгію за втраченим абсолютно нормально. Особливо коли мода йдеться про успіх молодих років. Так, у неділю, 55-річна Стейсі Деш доповнила свій TikTok новим відео, записаним у тандемі із 46-річною Алісією Сільверстоун. Разом жінки відтворили класичний момент із легендарної підліткової драми 1995 року.

«Ти назвала б мене йогоїсткою?», — повторює Сільверстоун власну репліку із фільму. «Ні, тільки не дивлячись тобі в очі», — відповідає Деш, як 27 років тому робила її героїня Діон.
Нагадуємо, що у липні фільм «Дурноголові» відсвяткував свою 27-му річницю. Тож виконавиця головної ролі, актриса Алісія Сільверстоун не втрималася від спогадів, то поділилася у TikTok відеомонтажем найяскравіших моментів за участю своєї героїні Шер. Під трек «Big Energy» виконавиці Latto, Сільверстоун показала добірку найяскравіших фешн-моментів до проекту «Дурноголові», не забувши додати сцену з тим самим «платтям», яке батько Шер зовсім не зрозумів.
«27 років тому народилося погане стерво. З річницею, Шер», — підписала Сільверстоун своє відеотворіння.
Назад у майбутнє: Алісія Сільверстоун відтворила сцену із легендарних «Дурноголових»-Фото 2
 
Проте, не лише виконавиці головних ролей підліткової комедії сумують за простим та дуже легковірним годинником «Дурноголових». Проект, який, на перший погляд, видається лише звичайною історією «coming of age», надихає кінематографістів та дизайнерів майже три десятиліття тому. Картаті мініспідниця, приталені жакети, фантастичні шляпки, а також рішення розфарбувати шкільну форму у яскраві кольори — це те, що є найбільш цінним для справжніх естетів у проекті «Дурноголові».
 
Більшість сучасних серіалів та фільмів про дівчаток, які навчаються в елітних коледжах та школах-інтернатах, виглядають лишень як сумна пародія на класику 1995 року.
 
Нагадуємо, що фільм 1995 року є вільною адаптацією роману Джейн Остін «Емма», в якому головна героїня 15-річна Шер Хоровітц намагається безглуздо та трохи погано знайти сенс у нових для себе ідіомах — коханні, популярності.