UA
RU

Названий головний колір 2021 за версією Pantone

Редагувати переклад
Цього разу Інститут кольору не зміг зробити остаточний вибір і зупинився на модному дуеті.  
Названий головний колір 2021 за версією Pantone-Фото 1

Щороку ми з нетерпінням чекаємо на оголошення головного відтінку року, адже від цього передбачення від Pantone часто залежить те, якими саме будуть блоги улюблених інфлюєнсеров, виробами яких кольорів ми поповнимо гардероби, а також на що саме ми будемо налаштовуватися в наступні 365 днів.  

Ось уже понад 20 років Інститут кольору щорічно визначає головний відтінок сезону, ґрунтуючись на глибинному аналізі трендів, тенденціях, продемонстрованих на подіумі, а також настроїв, що витають у світовій спільноті. Pantone досліджує улюблені туристичні місця, нові технології, матеріали, нововведення у дизайні інтер'єрів, свіжі віяння у кінематографі, твори популярних художників, а також поп-культуру загалом. 

Цього разу Інститут кольору не зміг визначитися з одним головним фаворитом року і виніс на загальний суд пару відтінків. Рекомендація від Марі Claire: не варто їх розглядати кожен окремо, адже те, що хотіли сказати дизайнери, криється саме в символізмі комбінації. Отже, наймодніші та найважливіші кольори 2021 року – діалог між блискучим Освітлення та консервативним кінцевий сірий. 

Названий головний колір 2021 за версією Pantone-Фото 2

PANTONE 17-5104 Ultimate Gray + PANTONE 13-0647 Illuminating — два незалежні кольори, які підкреслюють, як різні елементи можуть підтримувати один одного - це найкраще визначення 2021 року. Практичність, строгість і серйозність, але водночас теплота й оптимізм — комбінація сірого та жовтого розповідає історію того, як важливо виявляти одночасно силу та позитивне ставлення до життя. Сюжет розповідає про те, як глибокі почуття продуманості можуть пообіцяти обов'язкове настання чогось сонячного та доброзичливого. 

Читай також: Благодійний аукціон The Art of charity: Третій лот — колекційний посуд Gien

Меседж щастя, обумовленого силою духу - комбінація PANTONE 17-5104 кінцевий сірий + PANTONE 13-0647 Illuminating, яка надихає та дарує надію. Нам необхідно переконатися, що все буде добре — це обов'язковий компонент підтримки ментального здоров'я людини. 

Названий головний колір 2021 за версією Pantone-Фото 3

Люди шукають способів підкріпити себе енергією, ясністю, надією подолати неприємності, невизначеність. PANTONE 13-0647 Освітлення  - Яскравий і життєствердний відтінок жовтого, що асоціюється з енергією сонячного світила. PANTONE 17-5104 кінцевий сірий - символізує міцні та надійні елементи, які вічні та забезпечують міцну основу. Це колір гальки на пляжі та природних елементів, чий обвітрений вигляд підкреслює здатність витримувати випробування часом, безтурботно запевняє. кінцевий сірий, заохочуючи почуття холоднокровності, стійкості та гнучкості. 

Дує PANTONE 17-5104 кінцевий сірий + PANTONE 13-0647 підкреслює нашу внутрішню потребу бути побаченими, почутими, визнаними. Це комбінація кольорів,  пов'язаних з розумінням, новаторством та інтуїцією, а також повагою до мудрості, досвіду та інтелекту. Діалог сірого та жовтого надихає на відродження, підштовхуючи нас до пошуку нових способів мислення та концепцій. 

Статті на тему