UA
  RU

  Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці

  Редагувати переклад

  Як то кажуть, є кінофестиваль, а є Канні.

  Приморське містечко у Франції перетворюється на шоу розкішного вбрання та якісного кіно. Як і кожен глобальний інтернет сьогодні, Канський кінофестиваль стає майданчиком заклику про Україну. Українські селебріті використовують кожну можливість, щоб громко привертати увагу до війни в Україні. Як і Kalush Orchestra на сцені Євробачення у Турині, зірки червоної доріжки на Лазурному березі закликають, нагадують та підтримують український народ. Зокрема інстаграм інфлюєнсерка Sasha Ray, що двічі з'явилася на червоній
  доріжці у потрясаючих платтях.

  Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 1

  Саша народилася у Києві, працювала з продюсером Дмитром Клімашенком. Згодом вона виявила себе як ресторатор у Дубаї, де проживає вже багато років. Свій багатомільйонний блог в Інстаграмі Sasha Ray використовує для допомоги Україні:

  Моя батьківщина чує вибухи та бачити воєнні літаки, що летять — все це реальність. Моє серце обливається кров'ю… благаю світ почувати нас та допомоги! Ми зараз найбільше потребуємо вашої допомоги!

  Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 2

  Саме ці промовисті слова Sasha Ray мала на увазі, коли одягнула плаття львівського бренду Milla. Пишне вбрання з насичених блакитних та жовтогарячих рюшів говорити про український прапор. Яскравий вибір, що привернув увагу гостів та гладачів та спонукав знову говорити про війну в Україні. Sasha Ray додала коле та сережки з діамантами.

  Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 3

  Наступного дня Sasha Ray з'явилася у сукні від французького бренду Diamant Blanc. Вбрання має пишні рюші-плісе та довгий шлейф і також витримане у національних кольорах. Виразне плаття отримала мінімалістичні аксесуари — сріблястий клатч та вишукані сережки з діамантами. Аудиторію своїх соцмереж, де понад 3 мільйони підписників, Саша закликає допомагати та підтримувати Україну в нелегкій боротьбі проти російської агресії.

  Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 4

  Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 5

  Зокрема кошти можна переказати в гуманітарні благодійні фонди: Агентство ООН з питань біженців, фонд ЮНІСЕФ, Червоний Хрест в Україні, Всесвітню продовольчу програму ООН тощо. Саші вдалося допомогти багатьом благодійним фондам в Україні та за її межами, а також антивоєнним рухам.

  Читайте також: У Каннах з оваціями відбулася світова прем'єра фільму «Памфір»

  Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 6

  За українських дітей, свободу народу болітиме не лише в українських зірок. Цього року в Каннах вбрання у кольорах українського прапору притримувалися актриси Шерон Стоун, Тільда ​​Суїнтон, Ґрета Сапкайте, литовська співачка Гінта Кубіліуте та актер серіалу “Гра в Кальмара” із патріотичним платком-паше.

  Статті на тему