UA
RU

Не тільки на весілля: як носити біле трендове плаття

Літо – ідеальний час для того, щоб піддатися романтичній хвилі та випустити на волю всю свою ніжність. Підкреслити цей настрій вже готові білі сукні, які точно стануть одним з головних хітів цього сезону. 

Не тільки на весілля: як носити біле плаття трендове-Фото 1

Сукні білого кольору в європейській культурі в усі часи асоціювалися з чистими помислами та прагненням розпочати новий етап у житті – наряди кольору хмар люди проходили важливі церковні обряди, виступали на перших балах, одягали на свята. До речі, на весіллях дівчата у білих сукнях почали з'являтися лише з середини 19 століття – після того, як цей колір вибрала для своєї церемонії королева Вікторія.

Читайте також: 7 НАЙБІЛЬШИХ ЛЕГЕНДАРНИХ ВЕСІЛЬНИХ СУКНЯВ В ІСТОРІЇ

У нинішніх весняно-літніх колекціях багато дизайнерів представили безліч білосніжних моделей - від суконь у вікторіанському стилі з коміром-стійкою до розслаблених екземплярів у канонічному бохо-стилі. 

Не тільки на весілля: як носити біле плаття трендове-Фото 2

Etro, SS'20

Підбирати гідних супутників білим платтям варто в залежності від його стилістичної спрямованості. Так, наприклад, розслаблені моделі вільного силуету з воланами, мереживом і прозорими вставками відмінно ладнають з речами на кшталт хіпі-шику – широкими ременями, жилетами з етнічними мотивами, солом'яними капелюхами, сандалі і аксесуарами, що нагадують фенечки та браслети з бісеру. 

Не тільки на весілля: як носити біле плаття трендове-Фото 3

Christian Dior, SS'20

Читайте також: ГОЛОВНІ ПОДІУМНІ ТРЕНДИ СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО 2020

Моделі на кшталт lingerie dress з хаотичними мереживними вставками ідеально поєднуються з елементами класичного стилю – наприклад, тренчем, геометричною сумкою та сонцезахисними окулярами у масивній оправі. Проте, з однаковим успіхом таку сукню можна доповнити байкерськими черевиками та об'ємною шкіряною курткою – ефект буде протилежний, але однозначно яскравий.

Не тільки на весілля: як носити біле плаття трендове-Фото 4

Універсальні і сукні з великою кількістю мережива, оборок, рядами акуратних обтяжних гудзиків та іншими атрибутами вікторіанського стилю. Вдень їх можна доповнювати улюбленою сумкою на плечовому ремені, годинником у маскулінному стилі та чоботями з широкою халявою (або мюлі – залежно від погоди).

Не тільки на весілля: як носити біле плаття трендове-Фото 5

А ось увечері така ж сукня легко трансформується у вбрання для виходу – варто лише змінити аксесуари. У хід йдуть босоніжки з тонкими ремінцями, лаконічні кольє та браслети, сережки-пуссети та мінод'єр.

Не тільки на весілля: як носити біле плаття трендове-Фото 6

Burberry, SS'20

Статті на тему