UA
RU

Несподівані (і круті) поєднання кольорів в одязі

Редагувати переклад
Ігри з кольором – наші улюблені!  

Якщо ви забули, то поспішаємо вам нагадати: настала весна. Крім всіх її принад (можна зняти пуховик, заплющити очі на холодні батареї та влаштувати пікнік), ми можемо дозволити себе найскладніші експерименти із зовнішністю. Наприклад, змінити колір волосся або колір вашого гардеробу. Особисто ми за друге. Як на рахунок того, щоб погратися з різними відтінками та комбінаціями кольорів, які вам і на думку не спадали. Ручаємося, ви полюбите їх так само, як і ми!

Рожевий + лавандовий

основні правила поєднання квітів в одязі

Пастель завжди виглядає багатообіцяюче, але з приходом весни вона особливо приваблива. Ми так точно не можемо встояти! Ви можете випробувати на собі всю палітру пастельних тонів, але ми зупинили свій вибір на приглушеному рожевому та лавандовому, який зараз у пошані. Щоб ваш пастельний ансамбль не виглядав солодко, вибирайте маскулінні речі строго силуету. 

Барвінковий + бургунді

поєднання квітів в одязі фото

Хто б міг припустити, що такий ідеально-весняний колір, як барвінковий, зможе не просто співіснувати із відверто зимовим бургундом, а й вигідно виділятися на його фоні? Важливо, щоб ви використовували шляхетний і «щільний» бургунді тільки як акценти, але не на рівних правах з барвінковими. Не забувайте, що за вікном – весна!

Помаранчевий + блакитний

приклади поєднання квітів в одязі фото

Найкращий доказ того, що протилежності притягуються — це поєднання вогняного помаранчевого та заспокійливого блакитного. Виглядає яскраво і навіть трохи помітно, але якщо ви з тих, хто не боїться чужих поглядів – ця колірна комбінація для вас! Тільки благаємо - не потрібно ніяких кричучих аксесуарів - тільки короткий дизайн і нейтральний колір. 

Читайте також: 5 ОСНОВНИХ ПРАВИЛ: ЯК ПОЄДНАТИ КВІТА В ОДЯГУ

Ментоловий+червоний 

ідеальні поєднання кольорів в одязі фото

Холодний ментоловий гасить пожежу червоного. Це епічне зіткнення льоду і вогню в одному образі виглядає просто розкішно, але секретом успіху цього міксу квітів є відсутність будь-яких відволікаючих деталей. Навіть натяк на червону помаду або графічні стрілки зробив би непоправне — зруйнував магію і перетворив мінімалістичну цибулю на вульгарність. 

Жовтий + фуксія

гарне поєднання кольорів фото

Лимонний колір має холодний підтон, тому було б справедливо трохи «підігріти» його за допомогою фуксії (хоча вона теж відноситься до сімейства «холодний рожевий»). Особисто нам цей образ нагадує лимонно-смородинове морозиво, яке не тільки тішить наші смакові рецептори, а й око. Однозначно, це поєднання кольорів ми спробуємо!

Встигніть насолодитися навесні та її колірною палітрою!

Статті на тему