Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів

Мікросумка - непрактичний, проте ефектний тренд літа, який залишився з нами з минулого сезону. Звичайно, доведеться довго ламати голову, що в неї покласти: телефон чи помаду. В тім, саме вона задасть потрібниий акцент легкому літньому образу, й не буде нагадувати про звіти та мітінги, тобто офісну рутину. Більше - в колекціях українських брендів.

KULAKOVSKY

У новій капсулі базових речей для літнього сезону майстри KULAKOVSKY розширюють лінійку аксесуарів, для цієї колекції підготували декілька варіацій сумок: мішечки ніжно блакитного та оливкового кольорів та поясні мікро сумки зі шкіри, а також оверсайз шопери із вставками із сітки.

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 1

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 2

NUKOT

Pouch Bag — модель, яку можна використовувати як прикрасу для сумки, міксуючи декілька кольорів, так і в якості самостійного аксесуара на шию, крос-боді та як пояс. Представлена у 11 кольорах, Pouch Bag обіцяє стати незамінним літнім аксесуаром.

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 3

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 4

LONA PRIST

При створенні дуету сумок Square, дизайнер надихалась картиною «Біле на білому» написаною Казимиром Малевичем – значущим автором для бренду з моменту ідеї його створення. Модель міні сумочки представлена в трьох кольорах.

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 5

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 6

Bagllet

Саме цьому аксесуару український бренд Bagllet  присвятив цілий дроп ще минулого сезону. BG131 — має класичну прямокутну форму та заокруглені краї. Доповнена довгим ремінцем, довжину якого можна регулювати, що робить її просто незамінним аксесуаром. BG132 — ще одна сумка-аксесуар. Також має прямокутну форму, м’які плавні лінії і відкидну кришку. Довгий ремінець з регулювальними елементами дає можливість носити сумку як через плече, так і на шиї, як аксесуар.

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 7

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 8

PLYN

Маленька сумочка-кисет з китицями — натхнення для якої, власники майстерні шкіряних аксесуарів PLYN — подружжя Олександри та Олексія Масюткіних з Нової Каховки, знайшли на архівних фото українських дівчат у святковому вбранні, які мали дуже схожі текстильні сумочки. Крім китиць, з символів є ручна вишивка оздоблення, один з елементів виконано яскраво помаранчевою ниткою, що нагадує квітку чорнобривця. 

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 9

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 10

Vikele Studio

Найменша модель бренду — міні-сумочка Affair. Це вишукана деталь для образу: може бути поясною сумкою, та сумкою-кросбаді.

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 11

Непрактично, але дуже ефектно: огляд мікро сумок від українських брендів-Фото 12

Читайте також: ЛЕОПАРДОВИЙ ПРИНТ — НАЙГАРЯЧІШИЙ ТРЕНД ЛІТА 

Статті на тему